• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 714

15490025 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 19731938 15490025 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.BUDYNEKBudynek Radia Wrocław to dwupiętrowy budynek z lat 2...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 067 PLN (53 zł/m2)

1
-
39 m2
1925
14706786 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20455 14706786 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu dwupokojowego na 1 piętrze o powierzchni 24 i 21m2.Budy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 510 PLN (78 zł/m2)

1
-
45 m2
2005
14702977 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20454 14702977 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu o powierzchni 53 m2.Budynek po remoncie, z windą, toale...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 134 PLN (78 zł/m2)

1
-
53 m2
2005
15822794 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26581658 15822794 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ W BUDYNKU RADIA WROCŁAWal. Karkonoska, Wrocław bez prowizjiW ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.BUDYNEKBudynek Radia Wrocław to dwupiętrowy budynek z lat 2...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 629 PLN (54 zł/m2)

1
-
49 m2
1925
15029522 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 7431271 15029522 OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ 22 M2 Z KLIMATYZACJĄORAZ DOSTĘPNYMI MIEJSCAMI POSTOJOWYMI (DODATKOWO PŁATNE)ul. Aleksandra Ostrowskiego WrocławBudynek po remoncie, z windą , toalety na piętrze, pokój socjalny wyposażony. W cenie regularne sprząta...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 716 PLN (78 zł/m2)

1
-
22 m2
2005
14617600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 2916033 14617600 Lokal, Centrum, Wrocław, 215 m2, bez prowizjiOferuję do wynajęcia od zaraz lokal biurowy o powierzchni 215 m2 zlokalizowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Teczowej we Wrocławiu.UKŁAD POMIESZCZEŃNa lokal składa się:- sala z otwartą...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

10 643 PLN (50 zł/m2)

4
-
215 m2
2006
14824109 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 20471 14824109 Do wynajęcia powierzchnie biurowe w budynku przy ul. Aleksandra Ostrowskiego.W ofercie pokoje biurowe o różnych powierzchniach w zależności od dostępności i Państwa potrzeb.Oferta dotyczy lokalu na trzecim piętrze o powierzchni 22 m2.Budynek po remon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 716 PLN (78 zł/m2)

1
-
22 m2
2005
15848989 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny garaż 26954959 15848989 Do wynajęcie miejsce postojowe w garażu podziemnym w budynku przy ulicy Sikorskiego 13 w budynku Quorum w samym centrum Wrocławia.Do garażu wjeżdża się przez bramę otwieraną na pilota.Czynsz: 600 złDo czynszu najmu należy doliczyć opłaty do wspólnoty...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

600 PLN (40 zł/m2)

11
-
15 m2
-
15897259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27999008 15897259 Kozanów. 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowa...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.16 m2
1977
15897320 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 28000896 15897320 Jagodnolokalgastronomicznywynajemokazja160m2Prezentujemy Państwu w pełni działającą restaurację do obsługi gości a’la carte i imprez okolicznościowych zlokalizowaną w okolicy ul. Buforowej. Maksymalne obłożenie ok. 120 osób. Lokal 160 m2, wiata dobud...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 500 PLN (78 zł/m2)

11
-
160 m2
2019
15896822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27988453 15896822 Do wynajęcia lokal przy głównej ulicy ul Legnicka, duży ogródek ponad 100m2, od kwietnia Czynsz najmu 2499zl plus zarzadca prąd i wodaZapraszam serdecznie Biuro 789100422Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (42 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15897234 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27998707 15897234 Lokal Barber. Gastronomia ogródek ParkingPolecam na wynajem lokal pod działalność handlowo- gastronomiczną, fryzjer. Lokal o powierzchni ok 70m2 + możliwość korzystania z ogródka.Media: Prąd + wod-kan Centrum miasta ok. ul . Legnickiej !koszty:260...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (38 zł/m2)

11
-
69.22 m2
-