• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na wynajem Dolnośląskie Nowa Ruda Ogrodowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ruda, Ogrodowa i Nowa

Znaleźliśmy 342 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15890461 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Przestronne, duża komórka lokatorska, balkon 27877387 15890461 Na wynajem przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 45,1 m², położone przy ul. Zwycięskiej na Partynicach. Nietuzinkowy układ, kameralny blok, zielone osiedle, wszystkie potrzebne rzeczy w zasięgu pieszczego spaceru. Mieszkanie składa się...

Wrocław (Klecina) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (58 zł/m2)

2
1
45 m2
2006
15848591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26944987 15848591 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*** for english scroll down***[Rezerwacja]Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem na Ołtaszynie.Otoczenie nieruchomości:W blis...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (59 zł/m2)

3
1
63 m2
2007
15876065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27529635 15876065 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu 3-pokojowego z widokiem na rzekę, zlokalizowanego w najbardziej pożądany...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (79 zł/m2)

3
1
61 m2
2020
15872998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27509904 15872998 Opiekun Oferty: Monika JaworskaTel. 602 101 602 OFERTA TYLKO DLA OSÓB ZATRUDNIONYCH W RAMACH UMOWY O PRACĘ.Mieszkanie idealne dla 2 osób ceniących komfort i przestrzeń.Właściciel nie akceptuje zwierząt.Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Naje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (47 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15885883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743200 15885883 Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, 33 m² - Wrocław Radwanice Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze domu jednorodzinnego w dzielnicy Wrocław - Radwanice. Lokal posiada niezależne wej...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 500 PLN (45 zł/m2)

1
-
33 m2
2023
15868090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27364346 15868090 DO WYNAJĘCIA KAWALERKA W BLOKU BLISKO RYNKU Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze bloku położonego przy ul Zdrowej blisko Pl. Legionów i rynku Cena: 2000 zł czynsz miesięczny + opła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (77 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15847397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26911912 15847397 Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy  Do wynajęcia luksusowy apartament w wyjątkowym, przedwojennym budynku po stylowej renowacji, położonym w sercu Krzyków-Borku. Kamienica została odrestaurowana z dbałością o detale, z zachowaniem elega...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (73 zł/m2)

3
2
116 m2
1932
15836813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26721707 15836813 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku w zielon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
2021
15791472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25992238 15791472 Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Orawska Vita- pierwszy najem.LOKALIZACJA:Inwestycja Orawska Vita położona jest we Wrocławiu, w południowej części miasta, w dzielnicy Ołtaszyn, przy ulicy Orawskiej. To miejsce łączy w sobie sp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (62 zł/m2)

3
1
48.34 m2
2025
13566649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Idealna siedziba dla Twojej firmy 98151 13566649 WYNAJEM Nr oferty: WBDOC7580 Kategoria: Kamienica Miasto: Legnickie (Tarninów) Powierzchnia: 600m2 Powierzchnia działki: 2000m2 Ilość pokoi: 12 OPIS Do wynajęcia pięknie odrestaurowana willa dla pracowników (ilość osób do ustalenia), położona...

Legnica (Tarninów), Kościuszki

14 000 PLN (23 zł/m2)

11
3
600 m2
-
15426026 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 18291238 15426026 Kaźmierzów, gm Polkowice, 3 pokoje, piętro domu, wynajmę, 95 m2, 3000 zł miesięcznie. Dostępne od ZARAZ. Polecam. Wysoki standard. Do wynajęcia umeblowane mieszkanie na I piętrze w domu jednorodzinnym. Gotowe do zamieszkania. W s...

Kaźmierzów (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

3 000 PLN (32 zł/m2)

3
1
95 m2
2022