• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na wynajem Dolnośląskie Oleśnica Rzemieślnicza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rzemieślnicza

Znaleźliśmy 3 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Oleśnica Dolnośląskie

15639830 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, funkcjonalne z miejscem postojowym 23050490 15639830 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m² razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka minut od centrum Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym d...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15628802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, funkcjonalne z miejscem postojowym 22821441 15628802 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m² razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka minut od centrum Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym d...

Boguszyce (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15896504 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27981401 15896504 Przytulne 2 pokoje blisko centrum gotowe do zamieszkania od połowy czerwcaSzukasz mieszkania, w którym poczujesz się komfortowo od pierwszego dnia? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie.Do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 000 PLN (57 zł/m2)

2
1
35 m2
1976