• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na wynajem Dolnośląskie Wrocław Bolesławiecka, Legnicka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Legnicka i Bolesławiecka,

Znaleźliśmy 273 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Wrocław Dolnośląskie

15848591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26944987 15848591 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*** for english scroll down***[Rezerwacja]Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem na Ołtaszynie.Otoczenie nieruchomości:W blis...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (59 zł/m2)

3
1
63 m2
2007
15877944 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27585989 15877944 OPIEKUN OFERTY: Weronika Woźniak tel. 602 101 602 Nr licencji PFRN 30960Do wynajęcia oferuje się komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2 m, zlokalizowane w prestiżowym kompleksie Di Trevi przy ul. Międzyleskiej. Nieruchomość wyróżnia si...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15876065 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27529635 15876065 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego apartamentu 3-pokojowego z widokiem na rzekę, zlokalizowanego w najbardziej pożądany...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 800 PLN (79 zł/m2)

3
1
61 m2
2020
15872998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27509904 15872998 Opiekun Oferty: Monika JaworskaTel. 602 101 602 OFERTA TYLKO DLA OSÓB ZATRUDNIONYCH W RAMACH UMOWY O PRACĘ.Mieszkanie idealne dla 2 osób ceniących komfort i przestrzeń.Właściciel nie akceptuje zwierząt.Czas trwania umowy najmu - ok. 12 miesięcy. Naje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (47 zł/m2)

3
1
55 m2
1974
15849119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26958975 15849119 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN [email protected] na wynajem nowoczesny apartament w budynku z windą z 2019 r, 2 pokoje z aneksem kuchennym . Mieszkanie nowe - kompletnie wyposaż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (76 zł/m2)

2
1
37 m2
2019
15742482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24993775 15742482 Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, Wrocław, Fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2.FUNKCJONALNOŚĆMieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne, z dużym balkonem i oddzielną kuchnią.Układ pomieszczeń, pozwalają...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (45 zł/m2)

2
-
49 m2
1985
15868090 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27364346 15868090 DO WYNAJĘCIA KAWALERKA W BLOKU BLISKO RYNKU Mam przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze bloku położonego przy ul Zdrowej blisko Pl. Legionów i rynku Cena: 2000 zł czynsz miesięczny + opła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 000 PLN (77 zł/m2)

1
-
26 m2
-
15847397 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26911912 15847397 Luksusowy apartament w odrestaurowanej kamienicy  Do wynajęcia luksusowy apartament w wyjątkowym, przedwojennym budynku po stylowej renowacji, położonym w sercu Krzyków-Borku. Kamienica została odrestaurowana z dbałością o detale, z zachowaniem elega...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 500 PLN (73 zł/m2)

3
2
116 m2
1932
15836813 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26721707 15836813 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem i miejscem postojowym Wrocław, Klecina, ul. Dożynkowa Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na parterze nowoczesnego budynku z 2021 roku w zielon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (73 zł/m2)

2
-
45 m2
2021
15791472 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 25992238 15791472 Na wynajem 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w inwestycji Orawska Vita- pierwszy najem.LOKALIZACJA:Inwestycja Orawska Vita położona jest we Wrocławiu, w południowej części miasta, w dzielnicy Ołtaszyn, przy ulicy Orawskiej. To miejsce łączy w sobie sp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 PLN (62 zł/m2)

3
1
48.34 m2
2025
15268604 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 14295277 15268604 NOWE MIESZKANIE UL.CHORWACKA Na wyjem mieszkanie w nowoczesnej inwestycji - Kaskady Różanki. Mieszkanie jest dostępne od zaraz.Lokalizacja oferuje dobrze rozwiniętą infrastrukturę i komunikację miejską. Dojazd do centrum zajmuje 15-20 minut.NIERUCHO...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (66 zł/m2)

2
1
40.63 m2
2023
15802787 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26278453 15802787 Dostępne 1 kwietnia,3-pokojowy apartament na Starym Mieście 63m2 centrum dostępny od zaraz,LOKALIZACJA:Stare Miasto to południowo-zachodnia część Wrocławia z idealnym dostępem do Rynku oraz innych ciekawych miejsc. Ulica łączy się z jedną z największ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 600 PLN (57 zł/m2)

3
1
63 m2
2012