• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na wynajem Dolnośląskie Wroclaw Fabryczna

Znalezionych ofert: 32

15879078 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Centrum, słoneczne, balkon, duże pokoje 27607746 15879078 Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53,54 m², położone przy ul. Grabskiego na wrocławskich Gajowicach, zaraz obok Powstańców Śląskich.Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki, WC oraz przestronnego pr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 600 PLN (49 zł/m2)

2
1
53 m2
2000
15896329 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27977321 15896329 Opiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347 +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się przy ul. Kwiskiej na zielonym osiedlu, w dobrze rozwiniętej części zachodniego Wrocławia. W najbliższym otoczeniu dostępne są sklepy sp...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 990 PLN (81 zł/m2)

2
1
37 m2
1980
15896153 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27971237 15896153 W pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie w cichej części Oporowa.Opiekun oferty:Jakub Borońskitel. 602 101 [email protected] informacje:Mieszkanie o pow. ok. 42 m2 mieści się na parterze. Składa z pokoju dziennego z a...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (59 zł/m2)

2
1
41 m2
2017
15891076 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27885833 15891076 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie po remoncie, położone w bloku na zielonym osiedlu przy ul. Kwiskiej. Mieszkanie jest jasne i funkcjonalne. Dużym atutem jest przestronna loggia biegnąca przez całą szerokość mieszkania (ok. 11 m). Układ 3 osobne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (54 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15835385 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26713337 15835385 Pierwszy najem. Mieszkanie po generalnym remoncie. Oferta na wyłączność - dostępna tylko w Bestate Nieruchomości Wrocław. Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 43,23 m. kw, usytuowane na wysokim parterze w trzypiętrowym bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (56 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15742482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 24993775 15742482 Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2 pokoje z oddzielną kuchnią ul. Gołężycka, Wrocław, Fabryczna, osiedle Kozanów- 49 m2.FUNKCJONALNOŚĆMieszkanie bardzo przyjemne i zadbane, dwustronne, z dużym balkonem i oddzielną kuchnią.Układ pomieszczeń, pozwalają...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (43 zł/m2)

2
-
49 m2
1985
15888770 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27824484 15888770 *** Nie szukaj dalej! Oferta dostępna wyłącznie w SDP Nieruchomości ***Nowe budownictwo Wyposażone Balkon Miejsce postojoweOpiekun ofertyKatarzyna TichyNr Licencji PFRN Nr 28712602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduję się w inwestycj...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (63 zł/m2)

2
1
40 m2
2024
15894088 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27922993 15894088 English version belowOferuję do wynajęcia od zaraz 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Buska na Krzykach.UKŁAD POMIESZCZEŃNa mieszkanie usytuowane na 3 piętrze o powierzchni ok. 60 m2 składają się:- 3 niezależne pokoje,- osobna kuchnia z oknem,- łazienka,...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (46 zł/m2)

3
-
59 m2
1975
15881762 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27648469 15881762 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania 3-pokojowego, zlokalizowanego w spokojnej części Wrocławia - na Północnych Popowicach. Nieruchomość znajduje ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (57 zł/m2)

3
1
47 m2
1980
15894278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27939619 15894278 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskich Złotnikach, położonego na ul. Kościańskiej.UKŁAD LOKALU: - Salo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 100 PLN (66 zł/m2)

3
1
77 m2
2021
15891250 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27893198 15891250 Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie trzypokojowe, Wrocław Maślice, ul. SuwalskaPOWIERZCHNIA: 54,5 m2UKŁAD POMIESZCZEŃkuchnia w aneksiesalon z wyjściem na balkon(meble oraz markiza)sypialnia 1sypialnia 2łazienkaSTANDARD I WYPOSAŻENIE...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 800 PLN (52 zł/m2)

3
-
54 m2
2010
15890135 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Duży taras, słoneczne, tereny spacerowe 27871988 15890135 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,16 m² z dużym tarasem, położone na parterze nowoczesnego budynku z 2016 roku, na zamkniętym osiedlu we Wrocławiu. Lokal znajduje się wewnątrz osiedla, dzięki czemu zapewnia ciszę i prywatn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (63 zł/m2)

2
1
43 m2
2016