• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na wynajem Dolnośląskie Zacharzyce Jableczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zacharzyce i Jableczna

Znaleźliśmy 357 podobnych ofert: Na wynajem lokale mieszkalne - Dolnośląskie

15865064 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27284220 15865064 Na wynajem mieszkanie 3-pokojowe balkon klimatyzacja garaż Olimpia Port ul. KolumbaOferuję do wynajęcia od zaraz funkcjonalne mieszkanie 3 pokojowe w budynku z 2013 roku. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni i balkonu. M...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 900 PLN (53 zł/m2)

3
-
55 m2
2013
15570992 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 21559289 15570992 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pięknego, 2-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych inwest...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 000 PLN (85 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15896096 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27967569 15896096 MIESZKANIE DOSTĘPNE OD 1.06. Pięknie urządzone, w pełni umeblowanie mieszkanie 2-pokojowe, z balkonem w zadbanym budynku z 2000r na wrocławskim Śródmieściu. ; Obowiązuje umowa najmu w formie najmu okazjonalnego. Mieszkanie bardzo funkcjonalne, po...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 400 PLN (67 zł/m2)

2
1
36 m2
2000
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15894158 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27932912 15894158 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!! PIERWSZY NAJEM, MIESZKANIE PO KAPITALNYM REMONCIE WSZYSTKO NOWE !!!! DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE O POWIERZCHNI 37,51M² - KRZYKI - PRZEDMIEŚCIA OŁAWSKIE ul. Świstackiego. rok budowy: 1890 Do wynajęcia 2-pokojowe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (86 zł/m2)

2
-
37 m2
1890
15891180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27890419 15891180 Polecamy, do wynajęcia przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70,5 m², położone na pierwszym piętrze w eleganckiej, odrestaurowanej kamienicy w 2020 roku. Budynek wyposażony jest w windę, co zapewnia wygodę i komfort codzienne...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 500 PLN (35 zł/m2)

3
1
70.5 m2
2020
15859188 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27165179 15859188 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563(ENGLISH VERSION BELOW)MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZPierwsze i trzecie zdjęcie stanowią wizualizacje. Właściciel może dodatkowo doposażyć mies...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 750 PLN (64 zł/m2)

2
1
43 m2
-
15889068 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27842515 15889068 Pierwszy najem Nowoczesne mieszkanie na prestiżowym osiedlu Vivant Home Świdnica TYLKO U NAS - WOMBAT NIERUCHOMOŚCI Szukasz nowego, komfortowego mieszkania gotowego do zamieszkania od zaraz? Ta oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wyma...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
2022
14996795 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 6363675 14996795 ul. Czerniawska, Krzyki Gaj Nowoczesny, przestronny, śliczny trzypokojowy apartament o pow. 70 mkw. z tarasem w budynku z 2006 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku trzypiętrowym składa się z przestronnego salonu z kuchn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (67 zł/m2)

3
1
70 m2
2006
15767249 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25519535 15767249 2-pokojowe mieszkanie na wynajem - Świebodzice, Osiedle Piastowskie Biuro Nieruchomości Mój Dom SC oferuje do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,70 m², położone na 4. piętrze budynku przy ul. Piasta w Świebodzicach (Osiedle...

Świebodzice (Osiedle piastowskie) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

1 300 PLN (29 zł/m2)

2
-
45 m2
-
14844027 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowe, umeblowane, z garażem w centrum Wrocławia 3164502 14844027 W nowym budownictwie z 2020 roku, w pełni umeblowane mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dmowskiego. Mieści się na IV piętrze w budynku z windą. Wyposażenie i umeblowane jak na zdjęciach. Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Romana Dmowskiego

2 400 PLN (80 zł/m2)

1
-
30 m2
2020
15819426 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 km Rynek/Różanka, pokój jednoosobowy, MEDIA MIEJSKIE- bez prowizji 26570315 15819426 DO WYNAJĘCIA POKÓJ JEDNOOSOBOWY, W MIESZKANIU 4 POK. NA WROCŁAWSKIEJ RÓŻANCE (preferowani studenci, bądź osoby pracujące do 28 r.ż)Do wynajęcia bardzo ładne i komfortowo urządzone mieszkanie przy ulicy Jugosłowiańskiej (Różanka). Mieszkanie znajduje ...

Wrocław (Wrocław-Psie Pole), ul. Jugosłowiańska

800 PLN (13 zł/m2)

1
-
60 m2
1980