• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości na wynajem Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 1 135

15886338 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27753755 15886338 Umeblowane w pełni mieszkanie 1-pokojowe w zadbanym budynku z windą . Wymagana umowa w formie najmu okazjonalnego. Pokój dzienny o pow ok 19 m2, na podłodze panele, okna pcv , umeblowanie: komplet wypoczynkowy - sofa, fotele, stolik kawowy, biurk...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 100 PLN (54 zł/m2)

1
1
39 m2
1999
15772435 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 25610317 15772435 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje do wynajęcia komfortową kawalerkę na Osiedlu Młodych w Świdnicy. TYLKO U NAS! WOLNE OD 1 CZERWCA 2026r Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, wyposażone w niezbędne sprzęty RTV i AGD (telewizor, pralka, lod&oacute...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 450 PLN (66 zł/m2)

1
-
22 m2
1970
15884016 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27692065 15884016 Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce o wielkości 31 382 mkw., co stwarza ogromny potencjał do dalszej...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

140 000 PLN (14 zł/m2)

1
-
9800 m2
2004
15882494 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 27665332 15882494 Prezentujemy istniejący obiekt produkcyjno-magazynowy w Wykrotach (woj. dolnośląskie). Całkowita powierzchnia zabudowy wynosi blisko 9 000 mkw., a nieruchomość leży na obszernej działce o wielkości 31 382 mkw., co stwarza ogromny potencjał do dalszej...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

140 000 PLN (14 zł/m2)

1
-
9800 m2
2004
15619144 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Działka budowlana 22579254 15619144 Do wynajęcia działka o powierzchni 5900 m² w doskonałej lokalizacji – Miłków gmina PodgórzynOferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjną działkę o powierzchni 5900 m². To wyjątkowa oferta dla firm poszukujących przestrzeni do prowadzenia działalności go...

Miłków (Dolnośląskie, gm. Podgórzyn)

30 000 PLN (5 zł/m2)

-
-
5900 m2
-
15885716 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27739662 15885716 2 pokoje po remoncie balkon I piętro Osiedle Młodych, Świdnica Szukasz wygodnego mieszkania w świetnej lokalizacji, gdzie wszystko masz pod ręką? Ta oferta to idealne połączenie komfortu i funkcjonalności! Lokalizacja: Świdnica - Osiedle M...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 700 PLN (40 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15884674 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27709028 15884674 Mieszkanie na wynajem – ul. Biskupia, centrum miastaDo wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone w samym centrum miasta przy ul. Biskupiej. Lokal oferuje piękny widok z okna oraz balkon, idealny do relaksu.Mieszkanie w pełni umebl...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 300 PLN (66 zł/m2)

2
-
50 m2
2000
15847156 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26903695 15847156 Do wynajęcia komfortowa, świeżo wyremontowana kawalerka (35 m2) w doskonałej lokalizacji ul. Grottgera, centrum Jeleniej Góry. Mieszkanie jest jasne, funkcjonalne i w pełni przygotowane do wprowadzenia się. Duży balkon zapewnia dodatkową przestrzeń ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

2 000 PLN (57 zł/m2)

1
1
35 m2
1990
15885883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743200 15885883 Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, 33 m² - Wrocław Radwanice Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze domu jednorodzinnego w dzielnicy Wrocław - Radwanice. Lokal posiada niezależne wej...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 500 PLN (45 zł/m2)

1
-
33 m2
2023
15885884 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743198 15885884 Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, 33 m² - Wrocław Radwanice Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze domu jednorodzinnego w dzielnicy Wrocław - Radwanice. Lokal posiada niezależne wej...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 500 PLN (45 zł/m2)

1
-
33 m2
-
15824000 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26635131 15824000 Do wynajęcia powierzchnie biurowe 100m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania rozkładu, standardu i wyposażenia pomieszczeń do potrzeb najemcy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 088 PLN (61 zł/m2)

11
-
100 m2
2003
15823998 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26635128 15823998 Do wynajęcia powierzchnie biurowe 20m2. Bardzo duże możliwości wynajmu powierzchni większych, połączonych, nawet do kilkuset metrów kwadratowych, z szerokimi możliwościami dopasowania rozkładu, standardu i wyposażenia pomieszczeń do potrzeb najemcy....

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 217 PLN (61 zł/m2)

11
-
20 m2
2003