• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Fabryczna

Znalezionych ofert: 297

15896003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964865 15896003 Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 890 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15895132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27959734 15895132 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

468 099 PLN (13 768 zł/m2)

1
1
34 m2
2026
15896011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27965273 15896011 wyremontowane pod klucz -niska cena !!! -Okazja-Stabłowice-2pok.Po generalnym remoncie!!!!Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5 m2 (salon z aneksem kuchennym, łazienka , przedpokój + antresola - sypialnia z garde...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

287 002 PLN (8 085 zł/m2)

2
1
35.5 m2
1930
15894499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27944273 15894499 Nowoczesny układ! 3 pok 2 łazienki garderobaPolecam na sprzedaż duże, komfortowe 3pokojowe mieszkanie, w zachodniej części : Wrocławia Gądów- ul. Balonowa 16-26. Nowa inwestycja Dach Bud. Na terenie osiedla dostępna jest rowerownia, garaż podziem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 990 PLN (12 187 zł/m2)

3
2
77.05 m2
2023
15889070 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27842638 15889070 WROCŁAW, PILCZYCE, UL. PILCZYCKA -OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKANIA Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w klimatycznej kamienicy z 1936 roku na wrocławskich Pilczycach. Układ mieszkania: 2 ustawne pokoje oddzielna kuchnia z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 990 PLN (9 893 zł/m2)

2
1
37.4 m2
1936
15894285 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27939529 15894285 Pilczyce Park 70 m² Antresola Klimatyzacja Balkon Budynek 2006 Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z antresolą położone w spokojnej i zielonej części Pilczyc, w kameralnym budynku z 2006 roku (3 piętro w 3-piętrowym budynku). Mies...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

775 001 PLN (11 087 zł/m2)

3
1
69.9 m2
2009
15888740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27823113 15888740 Fabryczna Bez PCC Wrocław -Słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z ogrodem Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie 2-pokojowe (35,37 m²) z dużym ogrodem (28,53 m²), położone na parterze nowoczesnego budynku na kameralnym osiedlu pełnym zieleni. Najważni...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 998 PLN (15 296 zł/m2)

2
1
35.5 m2
2025
15884000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27692072 15884000 Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja charakteryzuje się szybkim połączeniem z centrum miasta oraz dostępem do bogatego zaplecza handlowo-usługowego. W sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, żłobki ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

857 906 PLN (12 256 zł/m2)

4
-
70 m2
2026
15895963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964522 15895963 Opiekun oferty: Robert Kordowski602?101?602Prezentowane zdjęcia to poglądowe wizualizacje wnętrz.Otoczenie nieruchomości: Maślice to cicha, zielona i dynamicznie rozwijająca się część Wrocławia, oferująca liczne tereny spacerowe i rekreacyjne (m.in. ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (10 439 zł/m2)

3
1
66 m2
2026
15895937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27963250 15895937 Wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie!Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Znakomita lokalizacja dla osób ceniących czas i wygodę. Kuźniki to zielona część Wrocławi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

859 000 PLN (15 618 zł/m2)

3
1
55 m2
2019
15894136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27926563 15894136 Przytulne 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

757 928 PLN (13 781 zł/m2)

4
1
55 m2
2026
15868798 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27390864 15868798 Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Ogród to przestrzeń na relaks, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

707 608 PLN (13 608 zł/m2)

3
1
52 m2
2026