• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 906

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15877886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 27583499 15877886 Na sprzedaż obiekt magazynowo-biurowy zlokalizowany na terenie strefy przemysłowej w Wykrotach ok. 30 km od Bolesławca. Całkowita powierzchnia zabudowy, obejmująca halę, część biurową oraz zadaszenia, wynosi blisko 9 000 m². Nieruchomość poł...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

23 914 076 PLN (2 722 zł/m2)

1
-
8786 m2
2004
15863851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27257597 15863851 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania w centralnej części Oławy. Lokalizacja zapewniająca dogodną komunikację autobusową z głównymi arteriami miasta.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Otoczenie ni...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

465 000 PLN (11 625 zł/m2)

2
1
40 m2
1970
15873088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512035 15873088 Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego mieszkania z dodatkową z nyżą o metrażu 68 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta zaledwie kilka minut pieszo od Dwo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 279 zł/m2)

3
1
68 m2
1960
15812040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26458715 15812040 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego, dobrze doświetlonego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w centralnej części Oławy, w lokalizacji zapewniającej dogodną komunikację z głównymi arteriami miasta.Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 ...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

299 000 PLN (8 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026