• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 929

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15853785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27060520 15853785 CENA DO NEGOCJACJI! Dom piętrowy w malowniczej miejscowości, wolnostojący z lat 30-tych , gotowy do zamieszkania na  zagospodarowanej działce o pow. 2700 m2.  Budynek z cegły, dach pokryty dachówką, do remontu.  Układ pomieszczeń : Parter: -2pokoje ...

Bagno (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

460 000 PLN (4 946 zł/m2)

4
1
93 m2
-
15890102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27868916 15890102 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokersprzedam ładne, przestronne i jasne mieszkanie z widokiem na góry, do remontu z dużym potencjałem wg. własnego pomysłu albo do odświeżenia, budynek z cegły, nowy dach, wymienione wszystkie piony, niski czy...

Bielawa (Bielawa) (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

239 000 PLN (4 780 zł/m2)

2
-
50 m2
1962
15889364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27848897 15889364 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2010 m², położona w malowniczej miejscowości Kletno, w otoczeniu gór i natury.Nieruchomość ma kształt trapezu oraz lekko pochylony teren, co daje wyjątkowe możliwości aranżacyjne &n...

Kletno (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

329 000 PLN (164 zł/m2)

-
-
2010 m2
-
15639366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23037081 15639366 Nieruchomość komercyjna z chłodniami położona w Smolcu, gm. kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4.Do sprzedaż jest nieruchomość komercyjna obejmująca własność działki gruntu o powierzchni 0,6876 ha, zabudowanej budynkami magazynowymi z chłodniami...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

4 500 000 PLN (2 863 zł/m2)

4
-
1572 m2
-
15890097 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27868860 15890097 Na wynajem wyjątkowa, odrestaurowana willa przedwojenna usytuowana na prestiżowym Oporowie. Ta elegancka nieruchomość została wykończona z najwyższą starannością, łącząc historyczny urok z nowoczesnym standardem życia. Położona na rozległej działce, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (44 zł/m2)

6
-
295 m2
1935
15800610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący/fotowoltaika/stan deweloperski 26215328 15800610 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedania parterowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 120 m2 w miejscowości Błonie, gm. Miękinia, powiat średzki, woj. dolnośląskie. Budynek z roku 2020 pos...

Błonie (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

949 000 PLN (7 908 zł/m2)

5
1
120 m2
2020
15509479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana z projektem Kotla 20118176 15509479 Nieruchomości ApartamentMikołaj Krzyżosiaktel. 513 383 116OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !Działka budowlana o numerze 125811 o powierzchni 0,1200 ha usytuowana w miejscowości Kotla, pow. głogowski. Działka w kształcie prostokąta o wym. ok. 20 ...

Kotla (Dolnośląskie, gm. Kotla)

109 000 PLN

-
-
1200 m2
-