• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 923

15896228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27973062 15896228 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

471 869 PLN (17 477 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15896151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970806 15896151 Oferta m2 w cenie 9999 obowiązuje do momentu podpisania 3 pierwszych umów .Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 044 PLN (10 074 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15896149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970803 15896149 Smolec to urokliwa miejscowość otoczona zielenią. Dzięki dobrze rozwiniętej infrastrukturze i licznych instytucjach na miejscu, codzienne życie będzie tu wygodne i komfortowe. Doskonała komunikacja, w tym bliskość autostrady A4 i AOW, zapew...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

450 900 PLN (12 186 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15896148 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970802 15896148 Osiedle realizowane we Wrocławskiej dzielnicy Krzyki, na terenach obejmujących historyczne zabudowania dawnego browaru E. Haasego. Obszar jest dobrze skomunikowany zarówno z centrum Wrocławia, jak i obwodnicą śródmiejską, a największym walo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

809 336 PLN (13 718 zł/m2)

3
2
59 m2
2026
15896146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27970797 15896146 Zapraszam do zakupu pięknych mieszkań z ogrzewaniem miejskim w doskonałej lokalizacji. Nowe mieszkanie wykończone pod klucz! Idealnie nadaje się pod wynajem, czy dla dzieci studiujących we Wrocławiu! Idealne pod inwestycję lub do zamieszkan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

587 979 PLN (18 967 zł/m2)

2
1
31 m2
2025
15896001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27964868 15896001 Duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 65,90m2 z ogrodem i tarasem – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jes...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

803 980 PLN (12 369 zł/m2)

3
2
65 m2
2026
15896000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27964867 15896000 REZERWACJA OFERTY Apartament z widokiem na rzekę! 5 pokojowe mieszkanie o pow. 91,91m2 + narożny balkon o pow. 13,01m2. Apartament znajduje się 7 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą z poziomu garażu. Powie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 574 556 PLN (17 303 zł/m2)

5
2
91 m2
2026
15896003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27964865 15896003 Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,20m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 890 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15895310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961820 15895310 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia w cichej i zielonej okolicy. Oferujemy sprzedaż działki o powierzchni 800 m2 , dodatkowo ofertujemy kompleksową usługą budowy nowoczesnego domu wg projektu KA259 SZ, możemy ...

Miękinia (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

280 000 PLN (350 zł/m2)

-
-
800 m2
-
15894238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934870 15894238 Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15894239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27934869 15894239 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 918 PLN (12 247 zł/m2)

5
2
97 m2
2026
15893741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27917764 15893741 Mieszkanie o powierzchni 41,01m2 znajduje się na wysokim parterze w 8 piętrowym apartamentowcu z windą i składa się z salonu z aneksem kuchennym o pow. 17,78m2 z wyjściem na taras o pow. 3,58m2 i ogród 2,73m2 z niepowtarzalnym widokiem na w...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 022 PLN (14 488 zł/m2)

2
1
41 m2
2026