• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 963

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15859482 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27168449 15859482 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskiej Kępie Mieszczańskiej, położonego na ul. Dmowskiego.UKŁAD LOKALU:...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (54 zł/m2)

2
1
56 m2
2016
15853724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27055139 15853724 Opiekun oferty Agata SobczakNr Licencji PFRN 29631tel. 602 101 602TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIŚwieżo wykończona kawalerka w nowej, wysokiej jakości inwestycji - Upper House. Nieruchomość znajduje się na 13. piętrze.Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (26 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15778427 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 25752215 15778427 AGENT PROWADZĄCY:Svitlana LutsTel: 602-101-602Opis nieruchomości:Budynek przeznaczony na długoterminowy wynajem tylko dla firm. Dostępnych 3 pokoje 2-3 osobowych, co łącznie daje 9 miejsc noclegowych. Każdy pokój będzie w pewni umeblowany i wyposażon...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (31 zł/m2)

3
1
120 m2
1980
15896724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27986458 15896724 Mieszkanie o powierzchni 47,72m2 znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części historycznego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej – budynek jest w trakcie całkowitej i bardzo szczegółowej rewitalizacji. ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 982 PLN (14 423 zł/m2)

2
1
52 m2
2024
15872824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Parku Grabiszyńskim | 2025 | loggia | 2 pok 27502315 15872824 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego przy ul. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego, co zapewnia widok na zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

600 000 PLN (13 953 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15479585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 19490785 15479585 LOKALIZACJA: Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy w dzielnicy Tarninów przy ul. Kościuszki. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dwa mieszkania w cenie jednego. Idealna inwestycja pod wynajem. Ulokuj swoje fundusze w nieruchomość i zarabiaj. Albo zamiesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

430 000 PLN (4 095 zł/m2)

4
1
105 m2
1930
15896387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27978499 15896387 ul. Augustowska, Maślice Kupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51 mkw. z dużym i pięknym tarasem w apartamentowcu z 2025 roku z windą. Mieszkanie znajd...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 000 PLN (16 863 zł/m2)

3
1
51 m2
2025