• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 978

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15896387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27978499 15896387 ul. Augustowska, Maślice Kupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51 mkw. z dużym i pięknym tarasem w apartamentowcu z 2025 roku z windą. Mieszkanie znajd...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 000 PLN (16 863 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15828190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26627273 15828190 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z pięknym tarasem ul. Semaforowa Na sprzedaż 3-pokojowe, dwustronne mieszkanie z tarasem, klimatyzacją, miejscem postojowym w garażu podziemnym (dodatkowo płatne) oraz komórką lokatorską (3,32 m), zlokalizowane prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (12 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2016
15896084 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27967558 15896084 Opiekun Oferty:Sylwia BednarskaTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 31049(ENGLISH VERSION BELOW)***MIESZKANIE DOSTĘPNE OD ZARAZ***Serdecznie polecam do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 55 m2 w fenomenalnej lokalizac...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (78 zł/m2)

3
1
55 m2
-
15896515 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27981655 15896515 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pokoju idealnego dla studenta, w doskonałej lokalizacji - naprzeciwko głównego kampusu Politechniki Wroc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 350 PLN (90 zł/m2)

1
2
15 m2
1922
15896518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27981651 15896518 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 32,70m2 z loggią o pow. 15,27m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym nowym apartamentowcu z windą przy ulicy Reymonta blisko zielonych terenów nadodrzańskich - świetnie skomunikowana lokalizacja ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 200 PLN (17 319 zł/m2)

1
1
32 m2
2026
15896517 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27981656 15896517 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***DOSTĘPNE OD ZARAZ***(english version below)Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą pokoju idealnego dla studenta, w doskonałej lokalizacji - naprzeciwko głównego kampusu Politechniki Wroc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 300 PLN (108 zł/m2)

1
1
12 m2
1922