• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 977

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15891410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27896986 15891410 Działka budowlana gm. Kobierzyce 998 mDoradca klienta:Justyna Adamiaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN: 28305Opis oferty:Na sprzedaż działka budowlana nr 1794 o powierzchni 998 m położona w miejscowości Pełczyce, w gminie Kobierzyce. To świetna propoz...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

400 000 PLN

-
-
998 m2
-
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15766597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25506467 15766597 Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 894 000 PLN (12 064 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15743933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027275 15743933 Przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone w okolicach Centrum ŻarowaMieszkanie o powierzchni 103m2, usytuowane na I piętrze kamienicy w Żarowie. Na powierzchnię mieszkania składają się trzy duże pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta oraz przedpokój....

Żarów (Dolnośląskie, gm. Żarów)

425 000 PLN (4 126 zł/m2)

3
-
103 m2
-
15735286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24852990 15735286 Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w ŚwidnicyMieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe.Okna trzyszybowe PCV.Polecam!Więcej informacji pod nr tel: 74 667 11 72LINK DO OFERTY:http:www.alfaswid...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

564 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
94 m2
1939
15735233 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851766 15735233 Dom wolnostojący w otulinie Książańskiego Parku Krajobrazowego w ŚwiebodzicachDom z lat osiemdziesiątych, przygotowany do kapitalnego remontu.Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Na parterze znajduje się przestrzeń na przestronny ...

Świebodzice (Spokojna okolica) (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

590 000 PLN (3 278 zł/m2)

4
-
180 m2
1986