• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 907

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896215 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27973183 15896215 3 pokoje 60 m² Karłowice Zamknięte osiedle_.Polecam na sprzedaż komfortowe, jasne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na 3 piętrze w budynku z windą przy ul. Czajkowskiego w jednej z najbardziej lubianych i zielonych części Wrocławia – Karło...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 999 PLN (10 832 zł/m2)

3
1
60.01 m2
2000
15896822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27988453 15896822 Do wynajęcia lokal przy głównej ulicy ul Legnicka, duży ogródek ponad 100m2, od kwietnia Czynsz najmu 2499zl plus zarzadca prąd i wodaZapraszam serdecznie Biuro 789100422Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (42 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15861514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207461 15861514 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami - Krzyki, Wojszyce - UL. GERBEROWA - 2018 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,69 m² , położone na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (13 043 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15807446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26365799 15807446 Świetne 5-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - idealna inwestycja! Wrocław - ul. Kościuszki Krzyki Centrum CENA: 800 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84 m² , położone na 1. piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

800 000 PLN (9 524 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15885883 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27743200 15885883 Mieszkanie 1-pokojowe z osobną kuchnią, 33 m² - Wrocław Radwanice Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33 m², położone na parterze domu jednorodzinnego w dzielnicy Wrocław - Radwanice. Lokal posiada niezależne wej...

Radwanice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 500 PLN (45 zł/m2)

1
-
33 m2
2023
15819387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638967 15819387 Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone w samym centrum, przy ul. Dworcowej. Dogodna lokalizacja pomiędzy dworcem kolejowym Wrocław Główny a Rynkiem sprawia, że mieszkanie może być wykorzystywane nie tylko jako dogodne lokum dla rodzin...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (11 648 zł/m2)

3
-
59.84 m2
1990
15710019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24368775 15710019 Do zaoferowania mamy dwukondygnacyjny lokal mieszkalny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,78m2 z ogrodem 90m2 położony na kameralnym osiedlu zlokalizowanym zaledwie 4km od północnej granicy Wrocławia co umożliwia szybki dojazd do centrum miasta...

Kryniczno (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

799 000 PLN (9 424 zł/m2)

4
-
84.78 m2
2024