• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 962

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15895123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27959593 15895123 Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m. kw, usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 1975r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabrycz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

580 000 PLN (12 340 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15893475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911751 15893475 ul. Drabika okoliceNowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,50 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2023 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z pokoju połą...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (15 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15879007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27603719 15879007 ul. Pułaskiego okolice Nowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,3 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w budynku ośmiopiętrowym składa się z dwóch niezależnych poko...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (21 089 zł/m2)

2
1
45 m2
2024
15872296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489858 15872296 ul. Trzemeska okoliceNowoczesne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,50 mkw. z balkonem w budynku z 2022 roku z windą z poziomu zero na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku sześciopiętrowym składa się z pokój ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

710 000 PLN (21 515 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15865075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27284586 15865075 Plac Kromera okolicePrzestronne, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,55 mkw. z balkonem w budynku z 2007 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej j...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 000 PLN (13 449 zł/m2)

2
1
49 m2
2007
15850743 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27005382 15850743 ul. Trzebnicka Przestronne, zadbane, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,50 mkw. w budynku z 1992 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku sześciopiętrowym składa się z dwóch niezależnych pokoi, kuchni, łaz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

537 500 PLN (12 500 zł/m2)

2
1
43 m2
1992