• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 926

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15877888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27583504 15877888 Bez prowizji otoczenie lasu premium gotowyOSTATNI BLIŹNIAK - Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIEPolecamy na sprzedaż lokale mieszkalne w zabudowie bliźniaczej, położone w niezwykle malowniczej scenerii - w otoczeniu lasów i natury.Nieruchomości znajdują ...

Wilczków (Dolnośląskie, gm. Malczyce)

798 999 PLN (6 475 zł/m2)

5
2
123.4 m2
2025
15878342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27594116 15878342 Nowoczesny dom 265 m² z basenem, sauną i garażem pod WrocławiemNa sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce w spokojnej i bardzo dobrze skomunikowanej miejscowości (gmin...

Wróblowice (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15886810 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27767780 15886810 Duży, komfortowy dom w Smolcu – 6 pokoi, piękny ogród Dla rodziny Gotowy do zamieszkania Do wynajęcia przestronny i wygodny dom o powierzchni całkowitej 212 m², położony na zadbanej działce o pow. 809 m² w Smolcu – zaledwie kilka minut od granic Wr...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

6 998 PLN (33 zł/m2)

6
2
212.09 m2
2006
15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15888817 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27827321 15888817 OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – WROCŁAW, UL. KUSTRONIA Do wynajęcia nowoczesne i komfortowe mieszkanie położone we Wrocławiu przy ul. Kustronia, w budynku z 2022 roku. Lokal znajduje się na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku wyposażonym w wind...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 PLN (91 zł/m2)

2
1
27.4 m2
2022
15889069 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27842637 15889069 Okazja! Promocja ! Nowoczesny bliźniak 100 m² z działką 415 m² – komfort, przestrzeń i natura Nowa niższa cena!!!!!!!! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, która łączy wygodę nowoczesnego budownictwa z klimatem spokojnej, zielonej okolicy. Połowa dom...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

798 999 PLN (7 950 zł/m2)

5
1
100.5 m2
2025
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925