• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 954

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15660621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23470174 15660621 ul. Chorwacka okolicePrzestronne, ładne, w pełnym rozkładzie, czteropokojowe o pow. 79,5 m w budynku z 1976 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku dziesięciopiętrowym składa się z czterech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki, os...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (9 114 zł/m2)

4
1
79 m2
1976
15889307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27846777 15889307 Oferta od dewelopera, bez prowizji od kupującego, bez PCC! Piękna, luksusowa willa z dużym ogrodem! To prestiżowa inwestycja znajdująca się w Cesarzowicach przy – zaledwie 3 km od wrocławskiego Oporowa. ...

Cesarzowice (Dolnośląskie, gm. Środa Śląska)

1 590 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
2
159 m2
2025
15846477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888303 15846477 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 540 000 PLN (11 159 zł/m2)

4
2
138 m2
2025
15846472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888297 15846472 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 450 000 PLN (11 240 zł/m2)

4
2
129 m2
2025
15846476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888301 15846476 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 000 PLN (11 194 zł/m2)

4
2
134 m2
2025
15846474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888299 15846474 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 499 000 PLN (11 271 zł/m2)

4
2
133 m2
2025
15846471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26888296 15846471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu jednorodzinnego w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego przy ul. Junackiej we Wrocławiu. To idealna propozycja dla osób poszukujących komfortowej przest...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 465 000 PLN (11 015 zł/m2)

4
2
133 m2
2025