• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 985

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15888990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27838344 15888990 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice.W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne, rozwinięta infrastruktur...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

656 333 PLN (12 154 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15888988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27838327 15888988 Na sprzedaż GOTOWY Dom typu bliźniak okolice Sułowskiej Oferujemy nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej z działką o powierzchni 500 m². Możliwość wyboru strony PRAWALEWA. Inwestycja w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim dojazdem do Wrocławia.Uk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

865 000 PLN (7 205 zł/m2)

4
2
120.05 m2
2025
15848591 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26944987 15848591 Opiekun Oferty:Katarzyna FlendrichNr licencji PFRN 28425tel: 602 101 602*** for english scroll down***[Rezerwacja]Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu komfortowego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem na Ołtaszynie.Otoczenie nieruchomości:W blis...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (59 zł/m2)

3
1
63 m2
2007
15872483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27495410 15872483 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 66 m² 2 loggie 2 miejsca postojowe komórka lokatorskaNa sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 66 m², idealne dla rodziny lub jako gotowa inwestycja pod wynajem.Układ mieszkania:• przestronny ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

950 000 PLN (14 344 zł/m2)

3
-
66.23 m2
2018
15888987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838288 15888987 Nowa obniżona cena!!! Nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej w Świdnicy - Idealna lokalizacja i Wysoki standard wykończenia Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowego domu, w zabudowie szeregowej, na prestiżowym osiedlu w ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

799 000 PLN (6 444 zł/m2)

5
-
124 m2
-
15888393 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27813076 15888393 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym budynku, w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Maślice.W okolicy znajdują się liczne tereny zielone i rekreacyjne, rozwinięta infrastruktur...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

614 173 PLN (12 283 zł/m2)

2
1
50 m2
2026
15771674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Najniższa cena za m2 / Klimatyzacja Gratis! 25591406 15771674 *Nieruchomości Apartament*Anna Krawiec513 383 101                   BEZ PODATKU PCCBEZ PROWIZJI!Inwestycja dostępna dla obcokrajowców bez potrzeby zgody ministra do spraw wewnętrznych.Po szybkiej sprzedaży pierwszego etapu Osiedla Nowy Uskorz ruszamy...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

409 000 PLN (6 492 zł/m2)

3
1
63 m2
2025