• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 953

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15773244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25632138 15773244 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Idealne mieszkanie blisko wrocławskich uczelni - zadzwoń już dziśOtoczenie nieruchomości: Ulica Nowowiejska znajduje się w sercu wrocławskiego Śródmieścia, w dzielnicy Ołbin. To lokalizacja o doskonałej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

509 000 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15483432 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 19569002 15483432 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam 3-pokojowe mieszkania przy ulicy Litomskiej na wrocławskim Szczepinie.*dostępne od 01.06.2026*Lokalizacja:Z uwagi na usytuowanie nieruchomości znakomite połącze...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 700 PLN (64 zł/m2)

3
-
58 m2
2015
15894575 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
CENTRUM, słoneczne, 2 tarasy, klimatyzowane 27944626 15894575 Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,27 m², położone na Osiedlu Mieszczańskim przy ul. Hubskiej we Wrocławiu. Mieszkanie wyróżnia się funkcjonalnym układem, bardzo dobrym doświetleniem wnętrz oraz nowoczesnym wykończeniem. Du...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 900 PLN (57 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15704380 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna z dużą stodołą. 24263005 15704380 Nieruchomości ApartamentJulitta Stec533 844 505             Oferta dostępna tylko w naszym biurze!Do sprzedaży działka rolna z zabudowaniami we wsi Lubiel, gm. Wąsosz, pow. górowski. Działka o pow. ok. 85 arów, w kształcie prostokąta (szer. ok 39 m, ...

Lubiel (Dolnośląskie, gm. Wąsosz)

169 000 PLN

-
-
8500 m2
-
15557812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 mieszkania w centrum w kamienicy. 21207442 15557812 Nieruchomości ApartamentJulitta Stec533 844 505 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Do sprzedania 2 mieszkania położone na I i II piętrze w Kamienicy Staromiejskiej w samym centrum Wińska. Budynek z roku około 1940. Powierzchnia łączna 2 lokali ...

Wińsko (Dolnośląskie, gm. Wińsko)

120 000 PLN (1 091 zł/m2)

6
-
110 m2
1940
15776323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka z murowanym Domkiem 30m2. Blisko Wrocławia 25702567 15776323 OFERTA SPRZEDAŻY DZIAŁKI Z DOMKIEM 30m2 ATRAKCYJNA CENA 179 000 ZŁ   Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 328 m², położona w urokliwej, spokojnej okolicy w miejscowości Kałowice (gmina Zawonia, powiat trzebnicki). To idealna propo...

Kałowice (Dolnośląskie, gm. Zawonia)

179 000 PLN

-
-
1328 m2
-
15758869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25332860 15758869 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

610 575 PLN (10 009 zł/m2)

3
1
61 m2
2026