• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 950

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15740859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960377 15740859 Przestronne mieszkanie w Centrum - idealne również na biuro!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon, aneks kuchenny, sypialnia z antresolą oraz łazienka i przedpokój. Rozkład pomieszczeń idealny dla singla lub pary, jak również na biuro!W mi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

389 000 PLN (5 985 zł/m2)

2
-
65 m2
1939
15889743 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27860868 15889743 Lokal usługowy do wynajęcia na prestiżowej części Wrocławia.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058*lokal dostępny od zaraz*LOKALIZACJA:Lokal położony na kameralnym, nowoczesnym osiedlu w Wrocław, w otoczeniu es...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

24 500 PLN (84 zł/m2)

7
-
292 m2
-
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15796946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26134592 15796946 Klimatyczne mieszkanie z antresolą w kamienicy - okolice parku!Na powierzchnię mieszkania składa się - przestronny salon z jadalnią oraz kuchnią, w tej części znajduje się również antresola o powierzchni około 18 metrów, - pokój kąpielowy z dwoma okn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (4 640 zł/m2)

4
-
125 m2
1939
15796945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26134591 15796945 Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością zrobienia osobnego pokoju, dwa pokoje - obecnie w układzie przejściowy, równ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

770 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
-
110 m2
1939
15781405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25828576 15781405 Mieszkanie ZAREZERWOWANE ! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 45,30m2 z balkonem!Projekt gratis !Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaż...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

417 000 PLN (9 267 zł/m2)

2
-
45 m2
2023