• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 975

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15889968 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27865358 15889968 Polecamy do sprzedaży wyjątkowy dom wolnostojący, nowy, komfortowo wykończony, urokliwie położony na niewielkim osiedlu nowych domów mieszkalnych w sąsiedztwie lasu, łąk i jeziorek. W bliskim sąsiedztwie nieruchomości znajduje się stadnina koni - cod...

Pruszowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

2 250 000 PLN (18 641 zł/m2)

4
-
120.7 m2
2021
15813068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26555040 15813068 NOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE NA PARTERZESzukasz gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie z wygodnym dostępem do codziennej infrastruktury? Ta oferta jest dla Ciebie!Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkan...

Pieńsk (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

430 000 PLN (7 544 zł/m2)

1
-
57 m2
1970
15813087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26555488 15813087 DOM W BIELAWIE DOLNEJ - PRZYGOTOWANY DO GENERALNEGO REMONTUUwaga! Jeśli marzysz o prawdziwym spokoju na łonie natury - ta nieruchomość jest dla Ciebie!Ten wyjątkowy dom z dużym ogrodem w Bielawie Dolnej (województwo dolnośląskie), niemal przy samej g...

Bielawa Dolna (Dolnośląskie, gm. Pieńsk)

290 000 PLN (2 589 zł/m2)

1
-
112 m2
1970
15858323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Krzyki | blisko UE | winda | Inwestycyjne 27146274 15858323 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni 45,45 m², położonego przy ul. Energetycznej we Wrocławiu, w dzielnicy Krzyki. Lokal znajduje się na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku z windą i stano...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (13 756 zł/m2)

3
1
45 m2
1970
15698506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24151036 15698506 Działka budowlana Pasikurowice pod Wrocławiem.Świetna miejscówka z dobrym dojazdem do Wrocławia (samochód, autobus, szynobus) oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturą (niedaleko sklep, szkoła, kościół)Idealna dla osób marzących o własnym domu w niewiel...

Pasikurowice (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

293 000 PLN (294 zł/m2)

-
-
995 m2
-
15403565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17767735 15403565 Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o pow. 49,66 m2 położonego we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole, ul.Litewska. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 000 PLN (11 633 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15786659 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25912744 15786659 Mieszkanie po generalnym remoncie doskonała inwestycja lub idealne mieszkanie na start, w sercu spokojnego Ruszowa.Prezentujemy świeżo wyremontowaną nieruchomość o powierzchni 53 m2, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ruszowa, gdzie dostęp ...

Ruszów (Dolnośląskie, gm. Węgliniec)

210 000 PLN (3 182 zł/m2)

4
1
66 m2
1970