• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 928

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15897868 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28012359 15897868 Opiekun Oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel.602 101 602 Polecam na wynajem przestronne, jasne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,27 m2, położone na czwartym piętrze w budynku z windą, prestiżowej inwestycji No...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (77 zł/m2)

2
1
39 m2
2015
15897230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27998266 15897230 Komfortowy dom wolnostojący na dużej działce w Urazie. Dom o powierzchni 144 m2, z dwoma tarasami usytuowany jest na kształtnej działce o powierzchni 1000 m2. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym, o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Na p...

Uraz (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

780 000 PLN (5 417 zł/m2)

5
-
144 m2
2026
15639366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23037081 15639366 Nieruchomość komercyjna z chłodniami położona w Smolcu, gm. kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4.Do sprzedaż jest nieruchomość komercyjna obejmująca własność działki gruntu o powierzchni 0,6876 ha, zabudowanej budynkami magazynowymi z chłodniami...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

4 500 000 PLN (2 863 zł/m2)

4
-
1572 m2
-
15869043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27396828 15869043 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję - piękny, komfortowy dom w zabudowie szeregowej położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w Bielanach Wrocławskich. Nieruchomość o powierzchni 210 m została starannie wykończona wysokiej jakości materiałami, gw...

Bielany Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 890 000 PLN (9 000 zł/m2)

10
4
210 m2
2006
15897858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28011477 15897858 Sprzedam -bez pośredników - niepowtarzalny apartament o wyjątkowym charakterze w prestiżowej  lokalizacji w  samym sercu klimatycznej starówki w Jeleniej Górze, skąd już tylko 15 minut do Karpacza.* Apartament znajduje się na drugim piętrze pięknej k...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

748 000 PLN (13 036 zł/m2)

2
-
57.38 m2
2010
15897856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28011475 15897856 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym blokuOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest w bliskiej odległości od wrocławskiego...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (15 484 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15897854 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana wśród zieleni | Głuchów Górny | 28011251 15897854 Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1914 m² położona w malowniczej miejscowości Głuchów Górny, w gminie Trzebnica. To idealna propozycja dla osób marzących o budowie domu w spokojnym, zielonym otoczeniu z jednoczesnym szybkim dojaz...

Głuchów Górny (Dolnośląskie, gm. Trzebnica)

225 000 PLN

-
-
1914 m2
-