• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 744

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15885735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27739966 15885735 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

495 172 PLN (12 077 zł/m2)

2
1
41 m2
2026
15885730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27739964 15885730 Zapraszam do zakupu mieszkania w doskonałej lokalizacji i atrakcyjnej cenie z ogrzewaniem miejskim!!! Mieszkanie o powierzchni 47,14m2 znajduje się na 4 piętrze w 5 kondygnacyjnym budynku z widokiem na Odrę. Składa się z dużego, klasycznego...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 558 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
47 m2
2024
15897844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28011013 15897844 Przytulne 3-pokojowe mieszkanie idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa i komunikacji z centrum. Park i skwery to przestrzenie relaksu, spotkania z bliskimi i bezpieczną zabawę dla dzieci. Położone w spokojnej okolicy, w sąsiedztw...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 125 PLN (12 502 zł/m2)

3
2
68 m2
2027
15885734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27739965 15885734 Miło nam poinformować, że w inwestycji wprowadzamy promocję - WYKOŃCZENIE POD KLUCZ W CENIE MIESZKANIA! Na czym polega promocja? We współpracy z firmą DECOROOM dla ostatnich 7 mieszkań w inwestycji prz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

903 811 PLN (17 381 zł/m2)

1
1
52 m2
2024
15895051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27957064 15895051 Opiekun Oferty Krzysztof Dudek602 101 602Wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie z możliwością aranżacji na czteropokojowe.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKlimatyczne mieszkanie położone przy urokliwej ulicy, w sercu osiedla Nadodrze. Przestronne mieszkanie znajduje...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (8 855 zł/m2)

2
1
62 m2
1930
15884397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27700515 15884397 Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 30,10m2 jedyne w kameralnej inwestycji we Wrocławiu na Krzykach Klecinie. Mieszkanie jest 1 pokojowe ma pow. 30,10 m2 znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym bloku z windą. Główną część...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

511 700 PLN (17 057 zł/m2)

1
1
30 m2
2027
15883976 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27691751 15883976 Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Powstało piękne kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań z ogrodami lub tarasami – wymarzone miejsce do ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (8 846 zł/m2)

5
1
130 m2
2024