• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 952

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991672 15896913 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,60 m, położone na spokojnym osiedlu Gajowice. Nieruchomość wyróżnia się wysokimi sufitami, funkcjonalnym układem oraz wyjątkowym charakterem wnętrz, łączącym kl...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (12 683 zł/m2)

2
-
63 m2
1930
15896916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991673 15896916 Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem!Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu.Miejsca...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

456 000 PLN (11 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15881179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27625332 15881179 ***NOWA OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI***Duża kawalerka tuż obok RynkuDoradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Z przyjemnością oferujemy mieszkanie położone w samym sercu tętniącego życiem Wrocławia przy ul. Ruskiej na Star...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 000 PLN (11 429 zł/m2)

1
1
42 m2
1900
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15835362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26737600 15835362 Przestronne mieszkanie z dużym balkonem z widokiem na góry!Mieszkanie rozkładowe, o funkcjonalnym rozkładzie i ustawnych pomieszczeniach.Na powierzchnię mieszkania składa się:- przestronny salon z dużym balkonem, - kuchnia z jadalnią i spiżarką, - dw...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

490 000 PLN (6 447 zł/m2)

3
1
76 m2
1980
15793961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26059842 15793961 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO U NAS!Dom wolnostojący wraz z budynkiem gospodarczym położony na dużej działce - Krzyżowa!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się duża, otwarta przestrzeń oraz łazienka, pomieszczenie gospodarcze ...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

544 900 PLN (3 633 zł/m2)

4
2
150 m2
1939