• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 959

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15891220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27892760 15891220 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602--- WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI ---Otoczenie nieruchomości:- w samym centrum Wrocławia- piechotą do Rynku- bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje, autobusy)- w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (13 636 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15886911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27771853 15886911 Na sprzedaż 3-pokojowe duże mieszkanie – ul. Kamieńskiego, Wrocław (Poświętne)!Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 59,8 m² i funkcjonalnym układzie, położone na 3. piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kamieńskiego we Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

557 994 PLN (9 331 zł/m2)

3
1
59.8 m2
1992
15890190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27874373 15890190 Park Apartament 57m2 Garderoba !!!Polecamy Państwu na sprzedaż piękny Apartament ul. KrzyckaPołożony w spokojnej okolicy z dobra infrastruktura , komunikacja tramwaj oraz autobus.Bardzo dobry dojazd do Autostrady A4 oraz S8.Apartament znajduje się n...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

764 005 PLN (13 150 zł/m2)

2
1
58.1 m2
2016
15887088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27776586 15887088 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Zdjęcia zamieszczone w ofercie są w częściowej wizualizacji.Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, dwie sypialnie, kuchnia, osobna łazienka i toaleta oraz ust...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

445 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
-
59 m2
1980
15887247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27779444 15887247 bez PCC IV 2025 Wysoki standard! Garaż!Polecam na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 129,5 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Osiedle położone przy południowej granicy Wrocławia.Nowoczesne osiedle, dosko...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 999 PLN (6 538 zł/m2)

5
3
130 m2
2025
15891229 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Budynek wolnostojący, ogród, prywatny parking 27892986 15891229 Osobny obiekt do wynajęcia z prywatnym ogrodem i parkingiem - w miejscowości Jelcz-Laskowice. Oferujemy wynajem KLIMATYZOWANEGO lokalu używanego do tej pory pod działalność gastronomiczną o powierzchni 110 m2, idealnego do prowadzenia działalności re...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 000 PLN (82 zł/m2)

6
-
110 m2
2008
15891226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27892879 15891226 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPierwszy konkurs ofert na zakup udziału 12 w lokalu mieszkalnym – Kamienna GóraSyndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym Katarzyny Z. – osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzon...

Kamienna Góra (Dolnośląskie, gm. Kamienna Góra)

104 400 PLN (1 582 zł/m2)

3
-
66 m2
-