• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 906

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15741908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 24981732 15741908 Do sprzedaży proponowana jest nieruchomość gruntowa, składająca się z działek ewidencyjnych numer 3623, oraz 3621 z obrębu 4, o łącznej powierzchni 1.463 m2, zabudowana budynkiem biurowo-usługowym o powierzchni użytkowej 1.815,74 m2, położona w Lubin...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

2 990 000 PLN (1 635 zł/m2)

1
-
1829.21 m2
1995
15302654 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 15220538 15302654 Opiekun Oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Pośrednik Obrotu NieruchomościamiTEL. 602-101-602 Mieszkanie dostępne od zaraz! OKOLICA: Spokojna lokalizacja - Kiełczów. Zielona, rodzinna okolica. Bardzo dobra komunikacja z Wrocławiem. W pełni rozwinięta inf...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

3 000 PLN (38 zł/m2)

2
-
80 m2
-
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, wśród zabudowy jednorodzinnej, w ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15734609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24842077 15734609 Mieszkanie blisko Politechniki, jak i Uniwersytetu Wrocławskiego.BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 602Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie kluczy jest planowane na koniec 2026 ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

625 131 PLN (17 365 zł/m2)

1
1
36 m2
2026
15701439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24218121 15701439 BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie klu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 999 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15093755 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 9662990 15093755 Opiekun ofertyDominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602-101-602Numer licencji PFRN: 30058Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kamieńskiego na Psim Polu. Mieszkanie znajduje się na Osiedlu Pod Platanami*mieszkanie dostępne od zar...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (53 zł/m2)

3
-
57 m2
-
15781186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25823046 15781186 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym w samym centrum Świdnicy! 2 pokoje 44,5 m² Centrum 1 piętro Kamienica 262 000 zł Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, kt&...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

262 000 PLN (5 955 zł/m2)

2
-
44 m2
1867