• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 946

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15738409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24905448 15738409 NOWA INWESTYCJA – Etap III 10 domów wolnostojących z 20 niezależnymi mieszkaniamiW ramach drugiego etapu kameralnej inwestycji w Lisowice powstało 7 nowoczesnych domów wolnostojących, z czego każdy podzielony na dwa niezależne lokale mieszkalne – l...

Lisowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

684 159 PLN (6 202 zł/m2)

4
-
110.32 m2
2027
15738414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24905447 15738414 NOWA INWESTYCJA – Etap III 10 domów wolnostojących z 20 niezależnymi mieszkaniamiW ramach drugiego etapu kameralnej inwestycji w Lisowice powstało 7 nowoczesnych domów wolnostojących, z czego każdy podzielony na dwa niezależne lokale mieszkalne – l...

Lisowice (Dolnośląskie, gm. Kostomłoty)

703 104 PLN (6 373 zł/m2)

4
-
110.32 m2
2027
15887003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773603 15887003 Opiekun oferty:Wiktoria Ornattel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki - Ołtaszyn. To ceniona lokalizacja, która łączy kameralną zabudowę z szybkim dostępem do centrum mias...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 090 000 PLN (20 291 zł/m2)

3
1
103 m2
2012
15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Mieszkanie na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15889178 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27845751 15889178 English version below.Do wynajęcia od 1 sierpnia przestronne i stylowe mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane tuż przy Parku Szczytnickim we Wrocławiu na ul. Ludwika Pasteura.Mieszkanie dostępne od zaraz! DYSTANS PIESZY DO NAJWIĘKSZYCH WROCŁAWSKICH UC...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 700 PLN (39 zł/m2)

2
-
70 m2
1910
15867471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27347730 15867471 Rodzinne, 4- pokojowe mieszkanie na Nowym Dworze.Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:W pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szkoły, przychodni oraz sklepów, punktów handlowych i usługowych.Komunikacja t...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

757 928 PLN (13 781 zł/m2)

4
1
55 m2
2026