• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 931

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15893040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899826 15893040 Duże 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miast...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

959 000 PLN (14 984 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15896079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27966415 15896079 Do sprzedania nowoczesny dom z gotową do podłączenia pompą ciepła,(stan deweloperski zamknięty) w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Księginice, gmina Kobierzyce, z garażem w budynku oraz miejscem postojowym naziemnym. To idealne miejsce do życia d...

Księginice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

835 000 PLN (6 251 zł/m2)

5
2
133.58 m2
2023
15897945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28013957 15897945 Polecamy na sprzedaż 2 pokoje z wydzielonym aneksem sypialnianym 26,90 m2 blisko centrum przy ul. Spiżowej (boczna Grabiszyńskiej).Mieszkanie mieści się na wysokim parterze, w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych, po termoizolacji. Pełna własność z kw. ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

424 999 PLN (15 233 zł/m2)

2
1
27.9 m2
1980
15897460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 28003487 15897460 Przy parku widok na zieleń duża piwnicaZapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 4-pokojowego zlokalizowanego na wrocławskim osiedlu Borek - dzielnica Krzyki.Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do pełnej bazy handlowo-usługowej, kom...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 999 PLN (11 182 zł/m2)

4
1
62.6 m2
1975
15897448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 28003478 15897448 Przy lesie 4 pokoje 15 minut GrunwaldSzeregówka w otoczeniu zieleni, tuż przy ścieżkach spacerowych!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w zabudowie szeregowej zlokalizawanego w doksonałej lokalizacji na pograniczu Strachocina i W...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 389 999 PLN (11 780 zł/m2)

4
1
118 m2
2000
15897378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28000975 15897378 Oleśnica2pok.balkonlux.piwnicahitokazjaPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47,20 m² na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku w Oleśnicy.Mieszkanie składa się z:- pokoju z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki,- przedpokoj...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

395 000 PLN (8 363 zł/m2)

2
1
47.23 m2
1980
15897379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 28000974 15897379 OkoliceWroclavii2pok77m2odzaraztoppiwnicaPrezentujemy Państwu na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie o pow. 76,8 m² we Wrocławiu przy ul. Wesołej.Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze z 4 w kamienicy. Przynależy do niego piwnica.Mieszkanie sk...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

620 000 PLN (8 073 zł/m2)

2
1
76.8 m2
1930