• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 994

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15792269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26011621 15792269 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 602Dwa pokoje 57,5 m2 Rezydencja Tumska ul. Bolesława PrusaOtoczenie nieruchomości:Rezydencja Tumska to adres, który łączy w sobie elegancję i wyjątkową lokalizację. Położona zaledwie 10 minut spacerem od ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (14 018 zł/m2)

2
1
57 m2
2008
15868594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27386918 15868594 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Nowym Dworze! Opiekun OfertyMateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się w zachodniej części Wrocławia, na osiedlu Nowy Dwór. Najbliższa okolica zapewn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (11 113 zł/m2)

3
-
62 m2
1985
15879158 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27609169 15879158 Opiekun oferty: Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na sprzedaż mieszkanie ze świetnym widokiem przy ul. Daszyńskiego we WrocławiuZAPRASZAMY DZISIAJ NA DZIEŃ OTWARTYgodziny: 15:00 - 19:00 adres: Daszyńskiego 1123 (7 piętro)Otoczenie nieruchomości:Otocze...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

390 000 PLN (10 833 zł/m2)

2
1
36 m2
1990
15893230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906000 15893230 Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziemnym, oferujących łącznie 103 mieszkania. Znajdziesz tutaj różnorodne układy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

654 281 PLN (11 896 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15893232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27906002 15893232 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

460 085 PLN (14 841 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15893231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27906001 15893231 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

452 353 PLN (16 754 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15893238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27906062 15893238 Marcinkowice 81 m² BEZ PCC Ogród Parking Kameralne osiedle w zielonej części Marcinkowic Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta inwestycja w Marcinkowicach (gmina Oława) t...

Marcinkowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

599 000 PLN (7 395 zł/m2)

4
1
81 m2
2006