• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 945

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15777266 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25733215 15777266 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na pierwszym piętrze - 156 m.kw. Posiadamy też lokale na parterze 95 m.kw, i II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocław Krzy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 276 PLN (21 zł/m2)

11
-
156 m2
-
15776665 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25715411 15776665 BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do wynajmu lokale biurowe usytuowane na parterze - 95 m.kw, wysokość lokalu 2,45 m. Dodatkowo na I piętrze - 156 m.kw, II piętrze - 156 m.kw , łącznie powierzchnia 407 m.kw ( 15 pomieszczeń ) w dzielnicy Wrocł...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 995 PLN (21 zł/m2)

11
-
95 m2
-
15886264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751194 15886264 ul. Reymonta, inwestycja SUN HOUSE INowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku dziewięciopiętrowym sk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (13 618 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15887506 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27784706 15887506 Do wynajęcia przytulna mikro kawalerka w stylu loftowym w pięknie odrestaurowanym budynku przy ul. Kościuszki - w centrum Wrocławia Lokal w pełni wyposażony, w znakomitej lokalizacji blisko Rynku, Dworca Głównego, Placu Grunwaldzkiego. Idealny ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 600 PLN (114 zł/m2)

1
-
14 m2
2018
15895237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961042 15895237 Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w Jeleniej Górze przy ulicy Uroczej, w spokojnej i zielonej okolicy. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję na wynajem.Mieszkanie o powierzchni 40 m² znajduje się w atrakcyjnej l...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

270 000 PLN (5 094 zł/m2)

2
1
53 m2
1900
15895231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27961040 15895231 Gotowe do zamieszkania 2 pokojowe z balkonem i piwnicà. Wyjątkowo ustawne , jasne i przytulne mieszkanie o pow. 40,40 metrów kwadratowych. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, salon przestronny z wyjściem na bardzo kameralny balkon. Osobna jasna kuchn...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

360 000 PLN (8 911 zł/m2)

2
-
40.4 m2
1998
15895229 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27961039 15895229 Przytulny, niewielki, wolnostojący domek zlokalizowany we wsi Studniska Dolne, oddalonej zaledwie 5 km. od Zgorzelca. Budynek parterowy z poddaszem użytkowym o tradycyjnej bryle z dachem dwuspadowym i garażem jednostanowiskowym. Łączna powierzchni...

Studniska Dolne (Dolnośląskie, gm. Sulików)

799 000 PLN (6 341 zł/m2)

3
-
126 m2
-