• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 860

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Nyskiej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15897168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996196 15897168 NOWY i Gotowy Apartament w stanie deweloperskim 3 pokojowy o powierzchni 51,34m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Klasyczny układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 19,84m2 z salonu wyj...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

787 419 PLN (15 440 zł/m2)

3
1
51 m2
2026
15897169 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996197 15897169 Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 48,72m2 z ogródkiem 20,14m2 i z tarasem 3,71m2 – inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkani...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 384 PLN (12 383 zł/m2)

2
1
48 m2
2027
15897167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27996195 15897167 Apartament 3 pokojowy o powierzchni 67,40m2 położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą. Ciekawy układ, na który składają się: salon z kuchnią w aneksie o pow. 29,77m2 z salonu wyjście na duży balkon o pow. 10,76m2, w m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

993 409 PLN (14 827 zł/m2)

3
1
67 m2
2026
14899361 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 4265401 14899361 Mieszkanie na parterze z osobnym wejściem blisko Parku Zdrojowego. Zrobiona została nowa łazienka oraz przygotowano miejsce na aneks kuchenny. Wydzielony został pokój dzienny, jadalnia i dwa mniejsze pokoje do własnej aranżacji. Do dyspozycji właści...

Polanica-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Polanica-Zdrój)

360 000 PLN (5 806 zł/m2)

2
1
62 m2
1995
15862981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27235172 15862981 DZIAŁKA INWESTYCYJNA POD APARTAMENTY PENSJONAT KOWARY (KARKONOSZE)Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 1295 m², położona w Kowarach Podgórze, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów rekreacyjnych i turystycznych Karkonoszy.Działka ...

Kowary (Dolnośląskie, gm. Kowary)

259 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
1295 m2
-
15513176 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20189858 15513176 Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 87,5 mkw położone na 1. piętrze kameralnego budynku w Różance. Przestronny salon z dużą ilością światła i przytulna sypialnia sprawiają, że poczujesz się tutaj bardzo komfortowo. Do tego pokój biurowy oraz wydzielon...

Różanka (Dolnośląskie, gm. Międzylesie)

320 000 PLN (3 678 zł/m2)

4
1
87 m2
1920