• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 963

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15480488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19512638 15480488 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Świetne mieszkanie w samym centrum Wrocławia!Mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania lub wynajęcia.Otoczenie nieruchomości:Ulica Krawiecka jest ulicą przylegająca do wrocławski...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (17 661 zł/m2)

2
-
56 m2
2008
15255049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13932806 15255049 Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie w centrum!! Idealne również pod Kancelarie Prawną, biuro, czy mieszkanie pod inwestycję . Opiekun Oferty Maciej Suwałatel. 602 101 602Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 88,66 m2 w kamienicy na drugim p...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (10 784 zł/m2)

3
-
88 m2
1930
15745907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25065684 15745907 Opiekun oferty:Maciej Suwałatel. 602 101 602Dwupokojowe mieszkanie na Kurkowej z pięknym widokiem na rzekę w samym centrum miasta.Otoczenie nieruchomości:Kurkowa to idealne miejsce dla tych osób, które cenią sobie uroki życia w mieście i bliskość cen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (16 604 zł/m2)

2
-
53 m2
2015
15553529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21050269 15553529 Opiekun oferty:Maciej SuwałaPośrednik w Obrocie NieruchomościamiLicencja nr 28424Tel: 602 101 602 Podstawowe informacje:2-pokojowe mieszkanie, 42 m2, w centrum miasta, balkon, miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Budynek z 2022 roku. Wykończone w ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (17 833 zł/m2)

2
-
42 m2
2022
15891356 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27895101 15891356 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia komfortowe mieszkanie 1 - pokojowe przyul. Bzowej (boczna Grabiszyńskiej) o powierzchni 26,80 mkw., w bliskimsąsiedztwie Centrum Historii Zajezdnia przy ul. Grabiszyńskiej . Kawalerka znajduje...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 200 PLN (81 zł/m2)

1
-
27 m2
1960
15891358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27895091 15891358 Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej i zielonej lokalizacji Wrocław Psie PoleOsobowice o powierzchni mieszkalnej 37,46 m.kw, usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Budynek przeszedł kilka lat temu duży remont: wymieniono pok...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (12 676 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15833938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728685 15833938 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel: 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2, usytuowane na 6. piętrze, z pięknym widokiem na park! Otoczenie nieruchomości:Budynek znajduje się w rozwijającej się części mi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (18 342 zł/m2)

2
1
38 m2
2026