• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 968

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15818237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649511 15818237 Opiekun oferty Monika Jaworska Licencja nr 22988tel. 602 101 602Oferta wyłącznie w SDP!Przestronne mieszkanie przy Placu Legionów róg ul. Piłsudskiego. Obecnie jeden pokój został przedzielony lekką ścianką działową na potrzeby rodziny i mieszkanie sk...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

589 030 PLN (11 550 zł/m2)

2
1
51 m2
1961
15325731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 15852675 15325731 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
-
422 m2
1996
15845754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26868127 15845754 ul. ReymontaNowoczesne, bardzo ładne, przestronne trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 mkw. z dwoma balkonami w budynku z 2017 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku ośmiopiętrowym, składa się z pokoju połączo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

862 826 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15325750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 15852674 15325750 GrabiszynekPrzestronny, niepowtarzalny i ponadczasowy dom w zabudowie skrajnej szeregowej z 1996 roku o powierzchni całkowitej 422 m (pow. użytkowa 368 m) z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o pow. 580 m zlokalizowany w prestiżowej zielo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 950 000 PLN (6 991 zł/m2)

7
3
422 m2
1996
15886207 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27750316 15886207 Marzysz o własnym domu z ogrodem, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z szybkim dostępem do wszelkich udogodnień? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny stanowiący funkcjonalną połowę bliźniaka, po...

Spalice (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

850 000 PLN (9 770 zł/m2)

4
1
87 m2
2018
15411594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940239 15411594 Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy, przestronny apartament o powierzchni 72 mkw w zadbanym budynku z 2012 roku.W skład osiedla wchodzą trzy budynki z windami, zaprojektowane w stylu alpejskim oraz przygotowane pod najem krótkoterminowy...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

749 999 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
72 m2
2012
15893662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915376 15893662 Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal usługowy na wynajem, położony w samym centrum Świdnicy. Elegancki lokal o powierzchni 61 m² znajduje się na parterze i posiada duże witryny, które za...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

5 500 PLN (90 zł/m2)

11
-
61 m2
-