• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 984

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15891163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889977 15891163 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 649 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1980
15891161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27889976 15891161 PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego Dom 5 pokoi GarażDla OBCOKRAJOWCÓWPolecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15891151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889867 15891151 Wombat Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przytulne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72 m², położone w centrum Jaworzyny Śląskiej, niedaleko Świdnicy. Nieruchomość znajduje się w zadbanym i ocieplonym budynku po przeprowadzonych rem...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

299 000 PLN (4 153 zł/m2)

3
-
72 m2
-
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980
15890689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27883123 15890689 Na sprzedaż – przestronna kawalerka z osobną kuchnią 39 m² + piwnica ul. Zdrowa Na sprzedaż funkcjonalna i jasna kawalerka o powierzchni 39 m² z dodatkową piwnicą (4,2 m²), położona na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul. Zdrowej. Mieszkanie stan...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

508 999 PLN (12 886 zł/m2)

1
1
39.5 m2
1970
15890688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883122 15890688 Na sprzedaż 77 m² po generalnym remoncie + ogródek 1 piętro AGD W CENIENa sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o powierzchni 77 m², po generalnym remoncie wykonanym od stanu gołych ścian. Lokal znajduje się na 1. piętrze kameralnego, dwupiętrowego...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

864 954 PLN (11 161 zł/m2)

3
1
77.5 m2
1930