• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 970

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje / 1 piętro oś Kopernik 27923535 15894101 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz    tel. 793 775 800                Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 1 piętro oś Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m², położone na 1. piętrze w zadbanym, 10‑piętrowym bloku ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1978
15771674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Najniższa cena za m2 / Klimatyzacja Gratis! 25591406 15771674 *Nieruchomości Apartament*Anna Krawiec513 383 101                   BEZ PODATKU PCCBEZ PROWIZJI!Inwestycja dostępna dla obcokrajowców bez potrzeby zgody ministra do spraw wewnętrznych.Po szybkiej sprzedaży pierwszego etapu Osiedla Nowy Uskorz ruszamy...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

409 000 PLN (6 492 zł/m2)

3
1
63 m2
2025
15884373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje z garażem 27700156 15884373 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                        2 pokoje z garażem Szczytnica DolnośląskieDo sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,70 m2 położone na Osiedlu Szczytnica, gmina  Warta Bolesławiec...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

198 000 PLN (4 125 zł/m2)

2
1
48 m2
1950
15889719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27860381 15889719 Na sprzedaż wyjątkowo malowniczo położona działka w miejscowości Przemiłów , gmina Sobótka - idealna propozycja dla osób marzących o odpoczynku blisko natury, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dojazdem do Wrocławia. Nieruc...

Księginice Małe (Przemiłów) (Dolnośląskie, gm. Sobótka)

189 000 PLN

-
-
841 m2
-
15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15893614 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915112 15893614 Kozanów 154m2 Biuro Usługi! Gastronomia!Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowad...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

8 499 PLN (55 zł/m2)

11
-
154.15 m2
1977
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967