• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 975

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15888562 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27816887 15888562 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602Na wynajem lokal o powierzchni 133,13 m2 położony przy ul. PrzyjaźniLokal dostępny jest od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Lokal położony jest przy ul. Przyjaźni na Krzykach, w dobrze skomunikowanej i dyn...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

12 900 PLN (97 zł/m2)

11
-
133 m2
2019
15879305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27612715 15879305 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

761 006 PLN (11 530 zł/m2)

4
1
66 m2
2027
15758869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25332860 15758869 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

610 575 PLN (10 009 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15707835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24327778 15707835 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

489 855 PLN (11 133 zł/m2)

2
1
44 m2
2025
15704611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24268115 15704611 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

699 208 PLN (10 436 zł/m2)

4
1
67 m2
2025
15606945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22352464 15606945 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie w spokojnej, zielonej okolicy z dobrą infrastrukturą i szybkim dojazdem do centrum. W pobliżu parki, sklepy, szkoły oraz przystanki komunikacji miejskiej. Idealne dl...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

392 987 PLN (13 100 zł/m2)

2
1
30 m2
2026
15889695 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27859002 15889695 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Święta Katarzyna to urokliwa miejscowość położona w gminie Siechnice, tuż przy granicy Wrocławia, będąca doskonałą propozycją dla osób szukających harmonii między spokojem podm...

Święta Katarzyna (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

587 580 PLN (10 683 zł/m2)

3
1
55 m2
2027