• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 859

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15897312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999833 15897312 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ WIRKI BLISKO ŚWIDNICY I GÓRY ŚLĘŻYOferujemy do sprzedaży nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Wirki, na skraju wsi, w cichej i spokojnej okolicy. Nieruchomość usytuowana jest w otoczeniu nowej z...

Marcinowice (Dolnośląskie, gm. Marcinowice)

850 000 PLN (7 083 zł/m2)

5
2
120 m2
2026
15897310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999831 15897310 OFERTA BEZ PROWIZJI DLA KUPUJĄCEGO!Komfortowy dom (14) w zabudowie szeregowej, położony w cichej części Świdnicy - Sudecka!Przemyślany, funkcjonalny układ i kompaktowy rozmiar sprawiają, że łączą zalety niewielkiego domu i mieszkania. Apartamenty dos...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

750 000 PLN (7 500 zł/m2)

4
2
100 m2
2024
15897288 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27999214 15897288 Żórawina Piękna działka bud.MediaKanalizacja!Działka budowlana z pełnymi mediami , kanalizacja na osiedlu willowym w Żórawinie.Teren w pełni uzbrojony.MPZP - budowa jednorodzinna.Biuro 789 100 422Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI...

Żórawina (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

768 000 PLN

-
-
1498 m2
-
15897276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27999212 15897276 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15897298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27999209 15897298 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (9 878 zł/m2)

4
-
90 m2
2027
15897270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27999204 15897270 DOSKONAŁA LOKALIZACJA, KRZYKI - WOJSZYCE WROCŁAW, ok Gen. Stefana Grota - Roweckiego DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, SEGMENT ŚRODKOWY POW. 109 M2, DZIAŁKA 136 M2Rok budowy 2021, media miejskie, ogrzewanie gazowe, pełna własność z KW, bez obciążeń i zobow...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 444 501 PLN (10 318 zł/m2)

5
1
140 m2
2021
15897274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27999202 15897274 CHRZĄSTAWA WIELKA WROCŁAW OKOLICA DOM JEDNORODZINNY WOLNOSTOJĄCY DZIAŁKA 1600 M2 POMPA CIEPŁAATRAKCYJNY I FUNKCJONALNY JEDNORODZINNY DOM WOLNOSTOJĄCY Z PODDASZEM UŻYTKOWYMParterowy dom wolnostojący, niepodpiwniczony z poddaszem użytkowym o powier...

Chrząstawa Wielka (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 510 000 PLN (4 903 zł/m2)

6
2
308 m2
2008