• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 894

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15820508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649529 15820508 Opiekun ofertyJulia Kowalska602 101 602Dwupokojowe mieszkanie 47,7m2 w dzielnicy Krzyki przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Ulica Powstańców Śląskich to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych lokalizacji Wrocław...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 681 zł/m2)

2
-
47 m2
1970
15779774 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25788991 15779774 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnego, przestronnego 3-pokojowego mieszkania z ogrodem!Otoczenie nieruchomości:Tarnogaj to dynamicznie rozwijające się osiedle Wrocławia. Blisk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

766 458 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15879157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609168 15879157 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Stabłowice to spokojne, zielone osiedle położone w zachodniej części Wrocławia, idealne dla osób szukających harmonii między miejskim komfortem a bliskością natury. Okolica wyr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
66 m2
2021
15896193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27971517 15896193 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na parterze o powierzchni 52,66 m² położone na Wrocławskim Brochowie.Rozkład:pokój dzienny - 18,96 m2sypialnia - 12,97 m2kuchnia - 7,05 m2łazienka - 5,53 m2przedpokój - 4,81 m2komórka lokatorska - 3,34 m2Dodatkowym a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (12 818 zł/m2)

2
-
52.66 m2
2008
15896189 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27971509 15896189 Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Mirsk, w otoczeniu natury, z przepiękną panoramą Gór Izerskich oraz widokiem na Stóg Izerski. To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca pod budowę domu ca...

Mirsk (Dolnośląskie, gm. Mirsk)

458 000 PLN (170 zł/m2)

-
-
2692 m2
-
15896194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27971519 15896194 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 628 zł/m2)

3
1
62 m2
1980
15896186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27971516 15896186 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Szukasz miejsca, które pozwoli zwolnić tempo życia i jednocześnie daje realny potencjał biznesowy?Prezentuję wyjątkową nieruchomość położoną tuż obok Zagórza Śląskiego i Jeziora ...

Zagórze Śląskie (Dolnośląskie, gm. Walim)

2 700 000 PLN (327 zł/m2)

11
-
8258 m2
1920