• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 967

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje / 1 piętro oś Kopernik 27923535 15894101 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz    tel. 793 775 800                Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 1 piętro oś Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m², położone na 1. piętrze w zadbanym, 10‑piętrowym bloku ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1978
15894095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje / parter 27923292 15894095 Nieruchomości Apartament    Katarzyna Bień      452 515 131               Mieszkanie 2  pokoje Od zaraz Ustronie IV Na sprzedaż przestronne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się w Lubinie na ul Kamiennej na  Ustroniu IV  o powierzchni 49,55 m², położ...

Lubin (Dolnośląskie, gm. Lubin)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

2
1
49 m2
1993
15888811 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje/ Budynek dwulokalowy 27826719 15888811 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz tel. 793 775 800              OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!!                    MIESZKANIE W BUDYNKU DWULOKALOWYMNa sprzedaż przestronne mieszkanie  o powierzchni 71,60 m2 położone w budynku ...

Tyńczyk Legnicki (Dolnośląskie, gm. Krotoszyce)

270 000 PLN (3 803 zł/m2)

3
1
71 m2
1940
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15861966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27218640 15861966 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, położone nad Zalewem!Na powierzchnię mieszkania składa się duża kuchnia z balkonem, salon z balkonem, sypialnia oraz łazienka i przedpokój.Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - w cenie może pozostać całe um...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (8 915 zł/m2)

2
1
47 m2
1980
15889226 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27846208 15889226 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Kmfortowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji, gdzie wszystko znajduje się w zasięgu ręki fitness, Lidl, park, aquapark oraz szybki dojazd do Rynku.Otoczenie nieruchomości:Gaj to dob...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

698 368 PLN (12 933 zł/m2)

3
1
54 m2
2027
15888588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27817552 15888588 Opiekun ofertyKinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w sąsiedztwie terenów zielonych!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest na wro...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 904 PLN (10 293 zł/m2)

3
1
68 m2
2026