• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 971

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15888730 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27821543 15888730 Dom wolnostojący położony na dużej działce - 10 kilometrów od Świdnicy! Krzyżowa ! Istnieje możliwość dokupienia dodatkowych dwóch działek, położonych obok domu - cena do uzgodnienia.Na parterze domu znajduje się część dzienna: salon z wyjściem na ta...

Krzyżowa (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 050 000 PLN (8 015 zł/m2)

5
2
131 m2
2003
15834211 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26791934 15834211 LOKAL PRZY RYNKU DO WYNAJĘCIALokal usługowy z witryną, składa się z powierzchni usługowej, 5 pokoi oraz łazienki. Wejście od ulicy oraz od podwórka. Opiekun oferty:Magdalena Borońskatel. 602 101 602Lokal jest po generalnym remoncie, wymieniona został...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 500 PLN (87 zł/m2)

5
-
52 m2
1935
15891220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27892760 15891220 Opiekunka ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602--- WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI ---Otoczenie nieruchomości:- w samym centrum Wrocławia- piechotą do Rynku- bardzo dobra komunikacja miejska (tramwaje, autobusy)- w pobliżu sklepy, punkty usługowe, szko...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

470 000 PLN (14 242 zł/m2)

1
-
33 m2
1960
15792269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26011621 15792269 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 602Dwa pokoje 57,5 m2 Rezydencja Tumska ul. Bolesława PrusaOtoczenie nieruchomości:Rezydencja Tumska to adres, który łączy w sobie elegancję i wyjątkową lokalizację. Położona zaledwie 10 minut spacerem od ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (14 018 zł/m2)

2
1
57 m2
2008
15735286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24852990 15735286 Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w ŚwidnicyMieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe.Okna trzyszybowe PCV.Polecam!Więcej informacji pod nr tel: 74 667 11 72LINK DO OFERTY:http:www.alfaswid...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

564 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
94 m2
1939