• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 967

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15893662 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915376 15893662 Wombat Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal usługowy na wynajem, położony w samym centrum Świdnicy. Elegancki lokal o powierzchni 61 m² znajduje się na parterze i posiada duże witryny, które za...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

5 500 PLN (90 zł/m2)

11
-
61 m2
-
15893653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27915382 15893653 OPIEKUN OFERTY:Ewa Brzeźniakiewicz Tel: 602 101 602 ***LOKAL DOSTĘPNY OD ZARAZ***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu z witryną, zaaranżowanego pod prowadzenie usług w zakresie medycyny estetycznej. Nieruchomość znajduje się w dosko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 PLN (88 zł/m2)

2
-
34 m2
1930
15876417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe do odbioru. Widok na park. 27537059 15876417 BEZ PROWIZJI I PCCSzukasz mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane w kameralnym budynku na wroc...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 720 PLN (12 106 zł/m2)

3
1
54 m2
2026
15877800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne, otoczone zielenią, widok na park 27579079 15877800 BEZ PROWIZJIBEZ PCCGOTOWE DO ODBIORUWyjątkowe mieszkanie 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park!Szukasz przestronnego mieszkania w zielonej, spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanego z centrum?To miejsce spełni Twoje oczekiwania!MI...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 860 PLN (11 731 zł/m2)

4
1
75 m2
2026
15893615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27915113 15893615 Kozanów 154m2 Gastronomia Usługi!....Przedstawiamy Państwu lokal o powierzchni 154m2 na wrocławskim Kozanowie.Lokal posiada wejście bezpośrednio na chodnik oraz duże witryny.Przy lokalu znajduje się darmowy parking.Lokal od lat używany do prowadzen...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 990 PLN (5 514 zł/m2)

1
-
154.16 m2
-
15893636 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27915333 15893636 Dom jednorodzinny na sprzedaż – Mirków, ul. Parkowa 157,63 m² działka 700 m² zaraz przy granicy miasta WrocławNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 157,63 m², położony w spokojnej części Mirkowa przy ul. Parkowej. Budyne...

Mirków (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 099 000 PLN (5 950 zł/m2)

6
1
184.7 m2
1982
15891256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893200 15891256 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 400 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975