• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 982

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15292227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 14947784 15292227 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam w pełni wyposażone mieszkanie własnościowe górski apartament z sauną.Mieszkanie zlokalizowane jest centrum miejscowości na zadbanym osiedlu przy ulicy Cichej 13 w Świeradowie-Zdroju.Mieszkanie ma...

Świeradów-Zdrój (Świeradów-zdrój) (Dolnośląskie, gm. Świeradów-Zdrój)

575 000 PLN (11 979 zł/m2)

3
-
48 m2
2014
15639366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 23037081 15639366 Nieruchomość komercyjna z chłodniami położona w Smolcu, gm. kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4.Do sprzedaż jest nieruchomość komercyjna obejmująca własność działki gruntu o powierzchni 0,6876 ha, zabudowanej budynkami magazynowymi z chłodniami...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

4 500 000 PLN (2 863 zł/m2)

4
-
1572 m2
-
15888458 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814316 15888458 Kawalerka z loggią i rzadko spotykane duże przeszklenia Śródmieście WrocławiaOpiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347 +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Inwestycja powstaje na wrocławskim Śródmieściu, w otoczeniu terenów zielonych ora...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

566 732 PLN (15 317 zł/m2)

3
1
37 m2
2027
15831026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26685415 15831026 2-pokojowe mieszkanie z loggią i wnęką garderobianą Nowoczesny budynek Wystawa południowaOpiekun ofertyDaniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347 +48 602 101 602Otoczenie nieruchomościNowa inwestycja zlokalizowana jest w zielonej części wrocławskiego Śr...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

710 023 PLN (13 149 zł/m2)

2
1
54 m2
2027
15848019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26927972 15848019 Ostatnie piętro w budynku z windą Ponadstandardowa wysokość Nowa inwestycja przy dworcu głównymSpodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego?Współpraca z wieloma deweloperami, pozwoli mi znaleźć dla Ciebie szeroką ofertę mieszkań w ró...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

614 613 PLN (19 207 zł/m2)

2
1
32 m2
2027
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15843827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26816942 15843827 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w centrum Wrocławia Ponadstandardowa wysokość Rewitalizacja Spodobała Ci się ta oferta? A może szukasz czegoś podobnego?Współpraca z wieloma deweloperami, pozwoli mi znaleźć dla Ciebie szeroką ofertę mieszkań w róż...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 622 413 PLN (27 604 zł/m2)

3
1
95 m2
2027