• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 932

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15724031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24650452 15724031 Opiekun oferty: WIOLETTA GRZESIAKtel. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta wyłącznie w SDP NieruchomościPolecam na sprzedaż śliczne mieszkanie 2-pokojowe z osobną kuchnią i dużym balkonem na Klecinie.Lokal całkowicie wyposażony i urządzony w wysoki...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 763 zł/m2)

2
-
38 m2
2020
15734609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24842077 15734609 Mieszkanie blisko Politechniki, jak i Uniwersytetu Wrocławskiego.BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 602Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie kluczy jest planowane na koniec 2026 ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

625 131 PLN (17 365 zł/m2)

1
1
36 m2
2026
15701439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24218121 15701439 BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,59 m2, z dużym balkonem, na 8 piętrze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie klu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

938 999 PLN (16 768 zł/m2)

3
1
56 m2
2026
15881519 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27636184 15881519 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania z garderobą i balkonem na Kozanowie!Opiekun nieruchomości: Maria Woźniczkatel. 602 101 602*** Oferta wyłącznie w biurze SDP Nieruchomości *** Otoczenie nieruchomości:Kozanów to spokojne, z...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (10 945 zł/m2)

3
-
73 m2
1985
15879157 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27609168 15879157 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Stabłowice to spokojne, zielone osiedle położone w zachodniej części Wrocławia, idealne dla osób szukających harmonii między miejskim komfortem a bliskością natury. Okolica wyr...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 000 PLN (13 333 zł/m2)

3
1
66 m2
2021
15700937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24205327 15700937 Mieszkanie z potencjałem aranżacyjnym!BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 6023-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,04 m2, z balkonem, na parterze nowoczesnego budynku. Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia sta...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

889 000 PLN (14 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2026
15891012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27884587 15891012 Syndyk wyznaczony w postępowaniu w sprawie ogłoszenia upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w Sądzie Rejonowym dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VIII Wydział Gospodarczy, pod sygn. WR1FGUp-s932024 infor...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

369 750 PLN (7 222 zł/m2)

2
1
51.2 m2
-