• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 871

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15897256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998922 15897256 Ogród .klima bez PCC!również dla obcokrajowców! NOWOCZESNY SEGMENT Z GARAŻEM I DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 101,4 m² z garażem oraz dział...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 002 PLN (9 554 zł/m2)

4
2
101.42 m2
2027
15897241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998914 15897241 2pok kameralne osiedle! Ołtaszyn..Polecam na sprzedaż mieszkanie 44 m² – 2 pokoje, balkon, spokojna okolicaOferuję na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m², położone na 1. piętrze w kameralnym, 2-kondygnacyjnym budynku.Uk...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

658 990 PLN (14 943 zł/m2)

2
1
44.1 m2
2012
15897251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998911 15897251 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, d...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 995 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018
15897245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998907 15897245 gm. Kobierzyce .piękna okolica! 363 m2 działka ...Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie dewe...

Kobierzyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 990 PLN (8 539 zł/m2)

4
2
103.06 m2
2025
15897238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27998926 15897238 Mieszkanie na sprzedaż po kapitalnym remoncie niski czynsz parterNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,4 m, położone na parterze kamienicy.Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Układ mieszkania jest przejścio...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

310 000 PLN (8 158 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15897248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998917 15897248 Wysoki Standard! 5pok Garaż w bryle!.INWESTYCJA O PODWYŻSZONYM STANDARDZIEBEZ PROWIZJI BEZ PCCPolecam na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej, zielonej części Iwin (gmina Siechnice), zaledwie 1 km od granicy Wrocła...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

1 198 992 PLN (7 918 zł/m2)

5
3
151.42 m2
2026
15897246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27998915 15897246 Ogród klima bez PCC!również dla obcokrajowców!.NOWOCZESNY SEGMENT Z DUŻYM OGRODEM POMPA CIEPŁA KLIMATYZACJA BEZ PCC Kupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC! Na sprzedaż nowoczesny segment o powierzchni 89,32 m² oraz działką 151,81 m², położon...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

828 992 PLN (9 281 zł/m2)

4
2
89.32 m2
2027