• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 973

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15852526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27036072 15852526 Mieszkanie w nowym budownictwie - idealna propozycja dla osób poszukujących bezpiecznej inwestycji i rodzinnej przestrzeni.Opiekun oferty:Mariusz Lesickitel. 602?101?602Otoczenie nieruchomości:W pobliżu pełna infrastruktura w postaci przedszkola, szk...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

751 950 PLN (13 672 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15894278 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27939619 15894278 OPIEKUN OFERTY:Kacper WalkowiczTel: 602 101 602 **DOSTĘPNE OD ZARAZ**Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą komfortowego 3-pokojowego mieszkania zlokalizowanego na wrocławskich Złotnikach, położonego na ul. Kościańskiej.UKŁAD LOKALU: - Salo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

5 100 PLN (66 zł/m2)

3
1
77 m2
2021
15731354 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 24793286 15731354 Opiekun oferty:Svitlana Lutstel. 602 101 602*DOSTĘPNY OD TERAZ* Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 80m2. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Radomierzyce.Dom wykończony w b...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

6 500 PLN (76 zł/m2)

3
-
85 m2
2024
15638522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23020964 15638522 Oferta na wyłączność w SDP Nieruchomości!Niepowtarzalne narożne mieszkanie z tarasem położone na ostatnim piętrze w ekskluzywnym apartamentowcu Angel City wybudowanym w 2022 r. Apartament posiada boczny widok na rzekę. Wyjście na taras o powierzchni ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 559 000 PLN (22 594 zł/m2)

2
-
69 m2
2022
15588186 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21926110 15588186 Dom wolnostojący położony w cichej, willowej dzielnicy Psiego Pola.Opiekun oferty:Sebastian Święcickitelefon 602 101 602Dom piętrowy o łącznej powierzchni użytkowej ok. 269,70m2 (plus użytkowe poddasze około 100m2), usadowiony na działce o pow. 659,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 699 900 PLN (6 319 zł/m2)

9
3
269 m2
-
15894293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | 81 m² | Balkon | Klimatyczna kamienica 27939624 15894293 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 81,79 m² (w tym 9,40 m² piwnicy), położonego przy ul. Pięknej, na 3. piętrze klimatycznej kamienicy z 1926 roku. To nieruchomość dla osób ceniących prz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (9 864 zł/m2)

3
1
81 m2
1926
15734609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24842077 15734609 Mieszkanie blisko Politechniki, jak i Uniwersytetu Wrocławskiego.BEZ PODATKU PCCDoradca klienta:Tomasz Zelmantel: 602 101 602Mieszkanie w stanie deweloperskim, przedstawione zdjęcia stanowią wizualizacje. Wydanie kluczy jest planowane na koniec 2026 ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

625 131 PLN (17 365 zł/m2)

1
1
36 m2
2026