• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 964

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
14867191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3650053 14867191 Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego gruntu wraz z własnością budynku stanowiącego odrębny od gruntu przedmiot własności. Nieruchomość zlokalizowana jest w ścisłym centrum miasta, przy Rynku pod numerem 20, w odległości 50 m od Ur...

Polkowice (Dolnośląskie, gm. Polkowice)

1 985 000 PLN (2 980 zł/m2)

11
-
666 m2
-
15859824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176726 15859824 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2- pokojowego mieszkania, które posiada osobną, jasną kuchnię oraz loggię. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,30 m2.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zna...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

439 000 PLN (12 543 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
13712556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3963 13712556 Przedmiotem sprzedaży są połączone funkcjonalnie nieruchomości obejmujące własność zabudowanej nieruchomości gruntowej oraz odrębną własność lokalu niemieszkalnego - szczegóły w Materiałach Informacyjnych.Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch ...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

1 300 000 PLN (1 209 zł/m2)

11
-
1075 m2
-
15893674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27915849 15893674 Polecam Mieszkanie z klimatem domu i własnym ogródkiem Wrocław Fabryczna ul. Notecka Są miejsca, do których po prostu chce się wracać. To mieszkanie przy ul. Noteckiej we Wrocławiu daje poczucie spokoju, prywatności i domowej atmosfery z dal...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 891 zł/m2)

2
-
55 m2
1930
15853711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widok na park. Gotowe do odbioru. 27054703 15853711 BEZ PROWIZJI I PCCDo sprzedania 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się na II piętrze kameralnego budynku na Maślicach, w niedalekiej odległości od ul. Królewieckiej.Mieszkanie gotowe do odbioru.ZESTAWIENIE POMIESZCZEŃ-pokój z ane...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

653 129 PLN (12 323 zł/m2)

3
1
53 m2
2025
15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 Gotowe do zamieszkania! Komfortowe 3 pokoje na I piętrze - Zgorzelec. Szukasz mieszkania, do którego wprowadzisz się bez stresu i konieczności przeprowadzania remontów? Ta oferta to idealne połączenie funkcjonalności, doskonałej lokalizacji i komfor...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

420 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-