• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 940

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15715230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękny dom na wzgórzu! Niwnice! Działka 1300m2 24490290 15715230 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800Dom z widokiem na wzgórzu - Niwnice, 10 minut od Lwówka ŚląskiegoProponuję na sprzedaż przestronny, w pełni wyposażony dom o powierzchni 181 m², położony na ponad 13-arowej działce w spokojnej ...

Niwnice (Dolnośląskie, gm. Lwówek Śląski)

870 000 PLN (4 807 zł/m2)

6
2
181 m2
2007
15666412 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
61,6m2 mieszkanie na sprzedaż-ul. Zaporoska 23587539 15666412 Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61,60 m², zlokalizowane przy ul. Zaporoskiej we Wrocławiu. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 7-piętrowym budynku z nowoczesną windą. Budynek jest zadbany, a nowa winda zapewnia komf...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (10 311 zł/m2)

3
1
61 m2
1994
15886102 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne 2 - pokojowe mieszkanie z ogródkiem! 27748166 15886102 Serdecznie zapraszamy do zakupu mieszkania o powierzchni 47,48m2, położonego na parterze, z niezależnym wejściem w spokojnej części Oławy przy ul. Korczaka. Nieruchomość składa się z: - Salonu z aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym) i wyjściem na o...

Oława (Dolnośląskie, gm. Oława)

585 000 PLN (12 447 zł/m2)

2
-
47 m2
2019
15823017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26641667 15823017 Lokal do wynajęcia – Wrocław, ŚródmieścieSępolno Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 293 m², usytuowany na parterze nowoczesnego budynku handlowo-usługowo-mieszkaniowego. Lokal znajduje się w doskonałej lokalizac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

19 000 PLN (65 zł/m2)

5
1
293 m2
2000
15889064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27842431 15889064 lokal mieszkalny nr 9 o powierzchni 37,53 m2, zlokalizowany na drugim piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. Stanisława Moniuszki 25 wraz z udziałem wynoszącym 58810 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim samym...

Wałbrzych (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

87 000 PLN (2 351 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15870298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27425847 15870298 Ogłoszenie nr 28PN2026 Burmistrz Dzierżoniowa ogłasza przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 2 o pow. użytkowej 70,92 m2, położonego na parterze budynku przy ul. Świdnickiej 44 w Dzierżoniowie, w...

Dzierżoniów (Dolnośląskie, gm. Dzierżoniów)

300 000 PLN (4 286 zł/m2)

2
-
70 m2
-
15859552 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27168725 15859552 BURMISTRZ SZCZAWNA-ZDROJU na podstawie ustawy z dnia 21.08.1997 r. o gospodarce nieruchomościami (t.j. Dz.U. z 2024 r.poz.1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14.09.2004 r. w sprawie sposobu i trybu pr...

Szczawno-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Szczawno-Zdrój)

134 000 PLN (178 zł/m2)

-
-
754 m2
-