• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 901

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894988 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27954609 15894988 Kawalerka DO WYNAJĘCIA OD 1 czerwca, 27M2, BLISKO park i Tarasy Grabiszyńskie Krzyki - Grabiszyn, ul. Inżynierska. Polecam do wynajęcia przytulne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 27 m2 z przynależną piwnicą, położone na 2 kondygnacji (winda). Mieszkanie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 500 PLN (58 zł/m2)

1
-
26 m2
1974
15889239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27846241 15889239 Kawalerka w centrum !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 999 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2026
15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15818767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609695 15818767 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na wynajem – Legnica, Osiedle Centrum Park!Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15894991 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27954621 15894991 WYJĄTKOWA REZYDENCJA W SERCU GÓR SOWICH 380 m² DZIAŁKA 1700 m² LUBACHÓW WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczym Lubachowie - miejscu, gdzie natura, cisza i komfort ż...

Lubachów (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 380 000 PLN (3 632 zł/m2)

11
-
380 m2
1877
15893040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899826 15893040 Duże 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we południowo-zachodniej części Wrocławia, zaledwie kilka minut od ścisłego centrum miast...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

959 000 PLN (14 984 zł/m2)

3
-
64 m2
2026
15894103 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 27923560 15894103 Opiekun oferty:Robert Kordowski602 101 602Piękny dwukondygnacyjny dom z dużym tarasem, garażem, ogródkiem w zielonej części dzielnicy Gądów.. W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i w zabudowie bliźniaczej. Otoczenie nieruchomości:Gądów, którego umiej...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

9 900 PLN (45 zł/m2)

4
1
221 m2
1977