• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 906

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15822668 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649554 15822668 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do remontu o powierzchni 57,1 m2, położonego przy ul. Chorwackiej we Wrocławiu. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest przy ul. Chorwackiej, w spoko...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (10 509 zł/m2)

3
1
57 m2
1970
15896297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976181 15896297 Nowe mieszkania 56,01 m² - Osiedle Leśne, Syców KWADRAT prezentuje na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,01m² , położone na piętrze domu w zabudowie szeregowej na kameralnym Osiedlu Leś...

Syców (Dolnośląskie, gm. Syców)

390 000 PLN (6 964 zł/m2)

3
-
56 m2
2025
15884493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27704610 15884493 Na sprzedaż ustawne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 48 m², położone w spokojnej części Legnica – na osiedlu Zosinek, przy ul. Stryjskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość stworzenia wnętrza od podstaw, według własnego...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

325 000 PLN (6 771 zł/m2)

2
1
48 m2
1960
15870575 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27431992 15870575 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Wałbrzychu - dzielnica Nowe Miasto. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,66 m² , położone na 2. piętrze kamienicy w spokojnej i dobrze skomunikowanej czę...

Wałbrzych (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

139 000 PLN (3 089 zł/m2)

2
-
45 m2
1930
15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007
15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15896916 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27991673 15896916 Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 41,06 m2 z tarasem oraz balkonem!Nowy apartamentowiec w parku, ul Kolejowa.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży dwupokojowego apartamentu.Miejsca...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

456 000 PLN (11 122 zł/m2)

2
-
41 m2
2023